اخبار بازی

گریه کارگردان God of War بعد از انتشار نقد‌های این بازی

گریه کارگردان God of War بعد از انتشار نقد‌های این بازی

وی جی مگ: شاهکار استودیو Santa Monica یعنی عنوان God of War سرانجام برای کنسول PS4 عرضه شد. بازی نقدها و نمرات درخشانی را کسب کرد و هم‌اکنون متاکریتیک آن 95 است. به تازگی ویدئویی منتشر شده که واکنش کوری بارلوگ کارگردان God of War بعد از انتشار نقدهای این عنوان بزرگ را نشان می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، این ویدئو اشک‌های بارلوگ و واکنش احساسی او را پس رویت نقدهای بازی در معرض دید عموم قرار می‌دهد. باید توجه کرد او و تیمش 5 سال برای توسعه نسخه جدید God of War زحمت کشیدند. به کارگیری سیستم سینگل شات که طی آن دوربین در طول روند بازی هیچ گونه کاتی نمی‌خورد از جمله مواردی است که تاکنون در دنیای بازی‌ها استفاده نشده بود. تلاش‌هایی که تیم سانتا مونیکا به رهبری بارلوگ برای ساخت این بازی کشیدند باعث شد تا اشک‌های بارلوگ پس از دیدن متا بازی سرازیر شود.

بارلوگ خود در با The New Zealand Herald در این مورد اظهار کرد «زمانی که نقدهای بازی را دیدم و داشتم آن‌ها را می‌خواندم نمی‌توانستم تا چند دقیقه هیچ حرفی بزنم. فقط داشتم گریه می‌کردم.» چنین امری با توجه به ازخودگذشتگی تیم سازنده حین فرآیند توسعه این بازی جای تعجبی ندارد. توسعه God of War پروسه بسیار سختی را پشت سر گذاشت. زحمات استودیو سانتا مونیکا و شخص بارلوگ جای تمجید و تحسین فراوانی دارد. خوشبختانه با عرضه رسمی بازی، سرانجام گیمرها نیز می‌توانند طعم شاهکار جدید صنعت ویدیوگیم را تجربه کنند.

منبع: Comicbook.com