NewsWeek

Newsweek 21 – خرداد 1397

یک هفته گذشت و باز هم با یک Newsweek دیگر در خدمت شما هستیم. Newsweek 21 و هفته ابتدایی خرداد ماه 1397. هرچه به نمایشگاه E3 2018 نزدیک میشویم شایعات و اخبار غیر موثق در مورد بازیها و کمپانیهای بزرگ بیشتر می شود و تنور نمایشگاه E3 بیش از پیش داغ می شود. در این میان برخی بازی ها برای نمایش کامل تر در E3 با اجرای کنفرانسهایی نمایش زودتر از موعد داشتند.

در هفته گذشته در کنفرانسی از Battlefild 5 (Battlefield V) رونمایی شد و EA در نمایشی از تمامی جزئیات این بازی رونمایی کرد. این بازی برخلاف بازی Balck Ops 4 که هفته گذشته معرفی شد دارای بخش داستانی ست. البته سازندگان BO4 نیز اعلام کردند که امکان وجود بخش داستانی در این بازی وجود دارد. همچنین در هفته گذشته Epic Games اعلام کرد که جایزه ای 100 میلیون دلاری برای حضور Fortnite در ورزشهای الکترونیک در نظر گرفته است.

از جمله خبرهای دیگر در هفته گذشته موفقیت PS4 و God Of War بودند که همچنان به فروش بالای یکدیگر کمک می کنند و رکوردها را یک به یک جا به جا میکنند. و اما بحث شایعه همچنان داغ است و بازیهای زیادی برای E3 2018 و برای Microsoft در حال لیست شدن هستند که باید منتظر باشیم تا ببینیم کدام یک از این شایعات به حقیقت می پیوندند. از معرفی Forza Horizon 4 تا شروع مجدد ساخت Scalebound.

همچنین در هفته گذشته اتفاقی در حوزه بازی های ایرانی و در بازار ایران افتاد که در بخش بازی های ایرانی آن را بررسی خواهیم کرد و بحث این هفته نیز در مورد این اتفاق و حواشی آن است. علی ذاکری به همراه محمد طالبیان در بخش بحث هفته در مورد این اتفاق بحث و بررسی کرده اند. همراه وی جی مگ باشید با نیوزویک 21 و بخش های خبری داخلی و خارجی.


دانلود


در یوتیوب مشاهده کنید


Newsweek 21

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۶ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید