پادکست تحلیلی چالش قسمت 4
پادکست چالش

پادکست تحلیلی چالش قسمت چهارم

برنامه چالش برنامه ای صوتی است، که به چالش های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد. این پادکست به صورت دو هفته یکبار به چالش های مهم بازیسازی در ایران و خارج از ایران می پردازد. آیا دوست دارید وارد یکی از بخش های اقتصاد بازی های رایانه ای در سطح جهان شوید؟پس دیگر وقت آن رسیده است که دیدمان را به این حوزه عوض کنیم و تنها از بازی های رایانه ای لذت نبریم ، بلکه یکی از تاثیر گذاران این صنعت در جهان شویم.

برنامه برنامه ای صوتی است، که به های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد.
این پادکست به صورت دو هفته یکبار به های مهم بازیسازی در ایران و خارج از ایران می پردازد. آیا دوست دارید وارد یکی از بخش های اقتصاد ی رایانه ای در سطح جهان شوید؟پس دیگر وقت آن رسیده است که دیدمان را به این حوزه عوض کنیم و تنها از ی رایانه ای لذت نبریم ، بلکه یکی از تاثیر گذاران این صنعت در جهان شویم.
لطفا از طریق ایمیل رسمی برنامه به آدرس chalesh [-a-t-] gameemag.ir در ارتباط باشید و سوالات و موضوعاتی که دوست دارید در حوزه ی رایانه به پاسخ آن ها دست یابید، مطرح نمایید.

در این قسمت به سراغ یکی از بازیسازان قدیمی و جزو نسل اول بازیسازی کشور، فرشاد صمیمی رفته ایم و در خصوص روند بازیسازی کشور، باید های و نباید های بازیسازی و همچنین نحوه تعامل بازیسازان با پابلیشرهای خارجی و محصولات بازیسازانی همچون امیرحسین فصیحی و ابراهیم مسجدیان و… بحث و تبادل نظر کرده ایم.

به شدت به شما پیشنهاد می کنم این جذاب را گوش دهید و لذت ببرید.

در این قسمت خواهید شنید:

فرشاد صمیمی از چه سنی و با چه سخت افزاری بازیسازی را شروع کرد

zx spectrum

عکسی از افتخارات و جوایز فرشاد صمیمی :

افتخارات فرشاد صمیمی

مروری بری ساخته شده فرشاد صمیمی:

 افسانه نوروز

بازی در حال ساخت اتانا و توضیحات کاملی در خصوص این بازی:

در انتها عکس سلفی بنده با فرشاد صمیمی عزیز:

عکس سلفی با فرشاد صمیمی

دانلود

علی ذاکری

علی ذاکری

منتقد - گیمر- بازیساز

9 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

سلام خیلی مصاحبه ی عالیی بود میخواستم بدونم بنده چطور باید با آقای صمیمی و یا امثال ایشون ارتباط بگیرم برای بازیسازی ازشون سوال داشتم ملخواستم بدونم انجمنی چیزی هست که بتونم ایشونو پیدا کنم

آرش رسول زاده

من هم بازی ساز هستم با یه شرکت آمریکایی کار میکنم ممنون از پادکستاتون

سجاد

آقا بسیار قسمت جالبی بود
واقعا خسته نباشید، به شخصه چیزهای بسیار زیادی یاد گرفتم و تشکر بسیار از آقا فرشاد و اجرای خوب مجری برنامه
واقعا اینکه رک و بی ریا حرف زد واقعا عالی بود.
بنده 2 بار این فایلو در حین انجام کارم گوش دادم.
تشکر

سجاد

عالی بود
ادامه بدید 🙂

solitary

سلام با تشکر از شما بابت حرکت قشنگ و مفیدتون. مصاحبه رو کامل گوش کردم و نکات بسیاری برای من داشت. ققط تا مطلب: 1 – لطفا از این به بعد حواستون باشه گوشی یا هر وسیله ای که نویز میندازه روی صدا و ضبط صدا رو خاموش کنید. نیم ساعت اول مصاحبه رو به سختی و با عذاب گوش دادم. اگر صحبت ها برام مهم نبود حتما اون قسمت رو رد میکردم تا به قسمت شفاف صدا برسم. 2 – لطفا برای چالش های بعدی سراغ افرادی همچون آقای امیر حسین فصیحی و آقای بهفر هم برین. ممنون از… Read more »

عيلرضا

خيلي عالي…