شما اینجا هستید: وی جی مگ > آنباکسینگ > تماشا کنید: آنباکسینگ HTC Vive
آنباکسینگ

تماشا کنید: آنباکسینگ HTC Vive

شاید یکی از عجیبترین اختراعات و البته یکی از بهترین اختراعات این سالها عینکهای واقعیت مجازی باشند. ابزاری که به جز استفاده در صنعت گیم و البته صنعت فیلمهای غیر اخلاقی، کاربردهای بسیاری دیگر درصنعت پزشکی و یا صنایع نظامی و یا حتی علوم طبیعی و انسانی نیز دارند. به جز PS VR که متعلق به سونی و کنسول PS4 است دو شرکت مطرح دیگر نیز این عینکها را تولید می کنند که یکی از آنها شرکت HTC .

شرکت HTC با توجه به بازار رو به رشد این تکنولوژی شروع به تولید مدلی خاص از این عینکها کرد که آن را با نام HTC Vive می شناسیم. یک عینک واقعیت مجازی بسیار جالب و البته قوی که در میان دو عینک برتر این تکنولوژی قرار دارد. این عینک به همراه خود متعلقات بسیار زیادی نیز دارد که کاربر را به شدت دچار سردرگمی خواهد کرد.

تیم وی جی مگ بسته کامل HTC Vive را برای شما تهیه و آنباکسینگ کرده است تا اگر قصد خرید و استفاده از این عینک را دارید خودتان را برای چالشهای احتمالی نصب و راه اندازی این عینک آماده کنید. آنباکسینگ جعبه HTC Vive تقدیم شما همراهان وی جی مگی. همراه ما باشید.


دانلود


در یوتیوب مشاهده کنید


تماشا کنید: آنباکسینگ HTC Vive

امتیاز شما به این پست

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات