شما اینجا هستید: وی جی مگ > نیم ساعت > نیم ساعت | Super Luckys Tale Gameplay
نیم ساعت

نیم ساعت | Super Luckys Tale Gameplay


از همان ابتدای نسل فعلی کنسول‌های خانگی مایکروسافت تمام تلاش خود را به کار گرفت تا پشتیبانی خوبی را از تولیدکنندگان مستقل صورت دهد. فرایندی که نهایتا به عرضه آثاری همچون Super Lucky’s Tale منتهی شد اما همیشه نتیجه با کیفیتی را به همراه نداشته. Super Luckys Tale Gameplay.

یکی از بازی‌های انحصاری و مستقل Xbox One که انتظارات موجود را برآورده نکرد همین بازی Super Lucky’s Tale است. اثری که کار ساختش برعهده استودیو Playful بوده و مایکروسافت آن را به صورت انحصاری برای Xbox One و ویندوز منتشر کرده. جالب است بدانید که در اصل Super Lucky’s Tale ادامه‌ای است برای Lucky’s Tale که در سال 2016 برای PC و به صورت انحصاری هدست واقعیت مجازی Oculus Rift منتشر شده بود.

در شرایطی که نسخه اول این مجموعه عملکرد کیفی قابل توجهی نداشت همین اتفاق برای ادامه آن یعنی Super Lucky’s Tale نیز رخ داده و این بازی نهایتا موفق شده متوسط امتیاز 64 را به خود اختصاص دهد. اثری در ژانر پلتفرمر که سعی کرده از اصول کلاسیک این ژانر پیروی کند اما نهایتا عملکرد مثبتی نداشته.

جالب است بدانید که سازندگان این اثر توضیح داده‌اند که از آثار کلاسیکی همچون Banjo Kazooie، Crash Bandicoot و البته Super Mario 64 الگوبرداری کرده‌اند اما نه تنها از دید کیفیت طراحی مراحل و دیگر مسائل موجود توانایی نزدیک شدن به این آثار را ندارند بلکه نکته جدیدی را نیز به همراه ندارد.

با در نظر گرفتن تمامی مسائل موجود شاید Super Lucky’s Tale تنها برای مخاطب‌های کم سن و سالی مناسب باشد که این روزها تعداد زیادی بازی مناسب برای آنها به شکل تخصصی توسعه پیدا نمی‌کند. همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت از Super Lucky’s Tale Gameplay.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

به اشتراک بگذارید

۱۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید