شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > احتمال رایگان شدن Anthem وجود دارد
اخبار بازی

احتمال رایگان شدن Anthem وجود دارد

احتمال رایگان شدن Anthem وجود دارد

: براساس شایعه جدید مطرح شده دو کمپانی و در حال گفتگو با یکدیگر برای اتخاذ تصمیماتی پیرامون هستند. از این رو احتمال رایگان شدن Anthem و اضافه شدن آن به سرویس Access وجود دارد. بدین ترتیب مشترکین این سرویس تا زمانی که عضو سرویس روی و باشند می‌توانند بازی مورد بحث را به صورت رایگان تجربه نمایند.

به گزارش وی جی مگ، با توجه به ریزش پلیر ثابتی که داشته این موضوع دور از انتظار به نظر نمی‌رسد اما منبع این شایعه هم چندان قابل اعتماد محسوب نمی‌شود. سرچشمه این خبر MMOGFails بوده ادعا می‌کند که یک منبع ناشناس نزدیک به و در اختیار دارد. وبسایت مذکور با اشاره به منبع خود هم‌چنین مدعی شده که مدیریت Bioware معتقد است پلیرها و حواشی‌ که پیرامون بازی از هنگام انتشار به وجود آمدند باعث فروش ضعیف آن شدند. به علاوه نیز دلیل فشار آوردن روی استودیو برای عرضه سریع‌تر بازی مورد سرزنش قرار می‌گیرد.

در آخر هم MMOGFails به نقل از مجددا تکرار کرد که استودیو و به حل مشکلات بازی و پشتیبانی از آن کاملا متعهد هستند. به همین دلیل آن‌ها نیازمند ورود پلیرهای قدیمی و جدید به بازی هستند و یکی از راه‌ها برای رسیدن به این هدف رایگان شدن است. باید توجه داشت در حال حاضر تمامی این موضوع تا زمان تایید رسمی باید در حد شایعه در نظر گرفته شود.

از به اشتراک بگذارید :))
فرداد معبودی

فرداد معبودی