شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > اطلاعات بسته‌های قابل دانلود Mortal Kombat 11 لو رفت
اطلاعات بسته‌های قابل دانلود Mortal Kombat 11 لو رفت
اخبار بازی

اطلاعات بسته‌های قابل دانلود Mortal Kombat 11 لو رفت

وی جی مگ: در حال حاضر تنها می‌دانیم که اولین بسته قابل دانلود Mortal Kombat 11 به شخصیت Shang Tsung اختصاص دارد اما فعلا NetherRealm و Warner Bros اطلاعات بیشتری را در این زمینه منتشر نکرده‌اند اما می‌توان اینبار به سراغ جزئیاتی رفت که به تازگی لو رفته‌اند.

به گزارش وی جی مگ، برای بار دیگر کاربرها اطلاعات موجود در به‌روزرسانی روز اول بازی را مورد بررسی قرار داده و متوجه ثبت اطلاعات 13 بسته قابل دانلود Mortal Kombat 11 شده‌اند. هرچند در ابتدا بسیاری نتیجه‌گیری کردند که باید منتظر معرفی 13 شخصیت به صورت بسته قابل دانلود باشیم اما ممکن است برخی از این موارد به لباس یا آیتم‌های دیگر اختصاص داشته باشد.

در نهایت باید به این نکته اشاره داشت که کارگردان بازی اعلام کرده Mortal Kombat 11 مجحموعا در ابتدای عرضه از 25 شخصیت استفاده می‌کند و نهایتا تعداد قهرمان‌های آن با عرضه بسته‌های قابل دانلود به بیش از 30 عدد افزایش پیدا می‌کند.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ 23 آپریل برای PC، PS4، Xbox One و Nintendo Switch منتشر می‌شود.

اطلاعات بسته‌های قابل دانلود Mortal Kombat 11 لو رفت
5 (100%) 2 votes

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات