اخبار بازی

بازی جدید Earthworm Jim در دست ساخت است

بازی جدید Earthworm Jim در دست ساخت است

وی جی مگ: به گفته کمپانی Intellivision Entertainment بازی جدید Earthworm Jim در حال ساخت و توسعه بوده و سازندگان تیم اصلی این مجموعه نیز در حال کار روی آن هستند.

به گزارش وی جی مگ، پس از مدت‌ها در طول چند سال اخیر، این اولین بازی است که نسخه جدید Ethworm Jim در حال تولید بوده و قرار است به صورت انحصاری برای جدید کمپانی Intellivision به نام Intellivision Amico عرضه شود. این جدید برای عرضه در 10 اکتبر 2020 برنامه‌ریزی شده و لذا هنگامی که این در دسترس قرار گرفت گیمرها می‌توانند اقدام به تهیه بازی نمایند.

جدید Ethworm Jim از سوی Intellivision Entertainment با سالگرد 25 سالگی این مجموعه همزمان شده است. با این حال تا زمان انتشار بازی هم‌چنان یک سال باقی مانده است. جزئیات انتشار در خصوص Intellivision Amico ماه گذشته به اشتراک گذاشته شد زمانی که کمپانی Intellivision برنامه‌های خود را برای ورود مجدد به بازار اعلام کرد. به گفته Tommy Tallico مدیرعامل کمپانی نام‌برده که وظیفه ساخت موسیقی برای نسخه اول و دوم مجموعه Ethworm Jim را هم برعهده داشته است Intellivision Amico قرار است دوستان و اعضای خانواده را دور هم جمع کند. لازم به ذکر است که در تاریخ 4 می شاهد انتشار جزئیات جدیدی در رابطه با عنوان مورد بحث و هم‌چنین خواهیم بود.