اخبار بازی

سریال The Witcher سال 2020 پخش می‌شود

سریال The Witcher سال 2020 پخش می‌شود

وی جی مگ: حتما مطلع هستید که شبکه نت‌فلیکس در حال توسعه سریال The Witcher براساس دنیای کتاب و این سری است. نویسنده و یکی از افراد اصلی تیم سازنده این سریال خانم Lauren Schmidt Hissrich به تازگی اطلاعات جدیدی را در رابطه با زمان پخش و محل فیلم‌برداری این سریال در اختیار گذاشته است.

به وی جی مگ، در ماه فوریه گذشته بود که Hissrich اعلام کرد فیلم‌نامه قسمت نخست این سریال هشت قسمتی آماده شده است. در حالی که هنوز متن هفت قسمت بعدی وجود خارجی نداشته و تنها در ذهن نویسنده سریال قرار دارد. وی تاکید کرد قبل از شروع فیلم‌برداری، فیلم‌نامه قسمت اول باز هم نیاز به بازنگری و رفع ایرادات احتمالی خواهد داشت.

Hissrich در ادامه توضیح داد که این سریال تا قبل از سال 2020 پخش نخواهد شد. طبق گفته‌های او، نت‌فلیکس و دیگر افراد حاضر در تیم توسعه این سریال قصد دارند تا تحت هیچ شرایطی از کیفیت سریال کاسته نشود و خوش‌ساخت بودن آن را فدای هیچ فاکتور دیگری نکنند. بنابراین سریال The Witcher زمانی پخش خواهد شد که از هر لحاظ آماده شده باشد.

در آخر Hissrich تایید کرد فیلم‌برداری سریال در اروپای شرقی انجام خواهد شد. با توجه به این‌که حوادث این سری تحت تاثیر تاریخ اروپای شرقی فولکلور اتفاق می‌افتاد انتخاب صورت گرفته برای محل فیلم‌برداری گزینه مناسبی به نظر می‌رسد. هم‌چنین تایید شد انتخاب گران این مجموعه هنوز آغاز نشده است.

Comicbook.com