اخبار بازی

معرفی جید ریموند به عنوان نایب رئیس Google

معرفی جید ریموند به عنوان نایب رئیس Google

وی جی مگ: هفته آینده گوگل خود را برای برگزاری یک کنفرانس مهم در جریان آماده می‌کند. کنفرانسی که ارتباط مستقیمی با صنعت داشته و احتمالا در آن خبرهای مهمی از حضور جدی این کمپانی در حوزه ‌های ویدئویی می‌شنویم. در همین راستا اما امروز جید ریموند به عنوان نایب رئیس معرفی شد. سازی که عمده شهرت خود را به واسطه تهیه‌کنندگی بازی Assassin’s Creed به دست آورد.

به گزارش وی جی مگ، امروز جید ریموند در توئیتر خود اعلام کرد که به عنوان نایب رئیس از این پس کار خود را در شروع می‌کند. البته باید به این نکته اشاره کرد که پست دقیق ریموند در گوگل مشخص نشده و احتمالا این ساز نقش کلیدی مهمی در جریان حضور گوگل در صنعت دارد.

جید ریموند که سابقه حضور در کمپانی‌هایی همچون Ubisoft و EA را دارد، حالا می‌تواند ادامه فعالیت خود را در به عنوان یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های حاضر در حوزه تکنولوژی دنبال کند. از سویی باید به این نکته توجه داشت که قرار گرفتن یک ساز و تهیه‌کننده صنعت در جایگاه نایب رئیسی گوگل به خوبی نشان می‌دهد که این کمپانی برنامه‌های ویژه‌ای برای صنعت دارد و احتمالا در آینده می‌توانیم شاهد حضور پررنگ‌تر آنها باشیم.