زیرخاکی

زیر خاکی – God of War

زیر خاکی – God of War در تاریخ نهم دی ماه 1397 منتشر شده و این پست بازنشر آن است.

سال 2005 هنگامی که PS2 در دوران بسیار با شکوهی به سر میبرد یک بازی شکوه این کنسول موفق را دو چندان کرد. یک بازی که با کارگردانی David Jaffe توانست پایه گذار سبک خاصی از بازی های Action-adventure و البته hack and slash باشد و این بازی خدای جنگ یا GOD of WAR نام داشت. حالا بعد از تقریبا 13 سال نگاهی داشته ایم به این بازی بسیار موفق و در این قسمت از Retro یا زیر خاکی به این بازی پرداخته ایم.

آخرین نسخه از GOD of WAR چند هفته پیش بود که در مراسم TGA2018 توانست عنوان بهترین بازی سال را از آن خود کند. اگر روند رشد این بازی را در طی این 13 سال در نظر بگیریم خواهیم دید که موفقیت نسخه آخر آنچنان هم بی ربط به ساختار موفق قسمتهای قبلی نبوده و این موفقیت از نسخه اول آن در سال 2005 پایه گذاری شد. یک بازی که ساختار دوربین آن هنوز بعد از 13 سال جزو بهترین دوربینهای داینامیک استفاده شده در بازی هاست.

تصور کنید در سال 2005 هستید و روی کنسول PS2 یک بازی اجرا کرده اید که در آن ابعاد بسیار بزرگتری از کاراکترها و محیط ها را مشاهده میکنید. همچنین یک بازی که تا آن زمان مشابه دیگری نداشته و علاوه بر آن میتوانید موجوداتی بزرگتر و عجیبتر و بسیار بزرگتر از خودتان را نابود کنید و از بین ببرید. تمامی این احساسات را با درگیری با خدایان مخلوط کنید تا معجونی عجیب به نام خدای جنگ را پیش خود ببینید. از این رو بود که این بازی در زمان خودش به یکی از بهترین بازی های سونی تبدیل شد. این بازی بسیار جذاب توسط Santa Monica Studio ساخته شد و توسط سونی نیز منتشر شد.

در آیتم زیر خاکی این هفته به این بازی پرداخته ایم و قستهای اولیه از این بازی را برای شما انجام داده ایم. البته که تمامی کنسول داران خانواده سونی به این بازی و یا یکی از بازی های این مجموعه دسترسی داشته و آن را بازی کرده اند. این بازی برای PS3 و PS2 و البته PS Vita نیز عرضه شد و در دسترس قرار گرفته. با این حال در این قسمت به این بازی جذاب پرداخته ایم. همراه وی جی مگ باشید با یک قسمت دیگر از آیتم زیر خاکی.


نماشا کنید

در یوتیوب تماشا کنید

آپارات

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۲۰ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید