شما اینجا هستید: وی جی مگ > نیم ساعت > نیم ساعت | Mortal Kombat 11 Gameplay
نیم ساعت

نیم ساعت | Mortal Kombat 11 Gameplay


بعد از انتظاری طولانی بالاخره قسمت یازدهم از مجموعه محبوب Mortal Kombat‌ روانه بازار شده و اکنون این فرصت را به دست آورده‌ایم که در قسمت جدید نیم ساعت به سراغ Mortal Kombat 11 برویم که در حال حاضر برای پلتفرم‌های PC، PS4، Xbox One و Nintendo Switch در دسترس قرار گرفته. (Mortal Kombat 11 Gameplay)

اثر جدید استودیو NetherRealm که طی سال‌های اخیر نشان داده فعلا قدرتمندترین تولیدکننده بازی‌های مبارزه‌ای است و در هر کدام از بازی‌های جدید خود حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. اینبار اما Mortal Kombat 11 سعی کرده راه قسمت پیشین این مجموعه یعنی Mortal Kombat X را ادامه و تنها با ایجاد تغییراتی اندک در گیم‌پلی سعی در بهبود آن داشته باشد.

اینبار ضربات معروف X-Ray جای خود را به قابلیتی تقریبا مشابه با نام Fatal Blow داده‌اند که برای هر گیمر تنها یکبار در جریان مبارزه فعال شده و زمانی پیش روی مخاطب قرار می‌گیرد که سلامتی شخصیت انتخاب شده پایین‌تر از حد مشخصی برسد. حالا برای متوقف کردن چندضربه‌های حریف و البته اجرای فنون قدرتمند دو نوار جداگانه اختصاص یافته که هر کدام به یکی از موارد اشاره شده اختصاص دارند.

در این قسمت از مجموعه بازی Mortal Kombat تعداد 25 شخصیت در ابتدای عرضه قابل انتخاب هستند که سه تای آنها برای اولین‌بار حضور در این اثر را تجربه می‌کنند. جدای از مبارزات همیشگی که معمولا بخش عمده‌ای از زمان گیم‌پلی این اثر را به خود اختصاص می‌دهند، گیمرها می‌توانند داستان را از انتهای Mortal Kombat X دنبال کنند و اینبار باید در مقابل شخصیت منفی جدیدی با نام Kronika قرار گیرند که قابلیت ایجاد تغییر در زمان را به شکل گسترده در اختیار دارد.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر برای پلتفرم‌های Nintendo Switch، PC، Xbox One و PS4 توسط کمپانی Warner Bros منتشر شده و فعلا تا این لحظه توانسته به خوبی نظر منتقدها و گیمرها را به خود جلب کند. همراه وی جی مگ باشید با Mortal Kombat 11 Gameplay.


دانلود

در یوتویب تماشا کنید

به اشتراک بگذارید

۱۷ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید