FIFA World Cup 2018

بازی روسیه مصر | جام جهانی 2018 روسیه

وی جی مگ: میزبان جام جهانی 2018 یعنی روسیه در قدم اول توانست با نتیجه پرگل پنج بر صفر عربستان را شکست دهد و حالا باید دید که در مقابل مصر به چه نتیجه‌ای دست پیدا می‌کند. مصر در مقابل دیدار اول خود را مقابل اروگوئه شکست خورد و امید‌های بسیاری دارد که به واسطه حضور محمد صلاح موفق به شکست میزبان جام جهانی 2018 روسیه شود. با این بازی مسابقات جام جهانی وارد مرحله دوم خود می‌شود و از این پس تیم‌ها دومین بازی‌های خود در این رقابت‌ها را برگزار می‌کنند. همانند دیگر بازی‌های مهم این دوره از مسابقات جام جهانی وی جی مگ بازی روسیه مصر در جام جهانی 2018 روسیه شبیه‌سازی کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

به گزارش وی جی مگ، کنترل تیم روسیه را در این مسابقه دانیال نوروزی برعهده گرفته و بازی در نقش مصر نیز برعهده علی ذاکری است. طی هفته‌های آینده همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 همراه وی جی مگ باشید و مهم‌ترین مسابقات دور گروهی و مراحل حذفی را به صورت شبیه‌سازی شده در بازی FIFA 18 دنبال کنید. هر روز پیش از شروع مسابقه رسمی ما در وی جی مگ، شبیه‌سازی دیدار روز را در بازی FIFA 18 برای شما آماده می‌کنیم.

از جمله نکات جالب توجه رقابت روسیه و مصر می‌توان به این مسئله اشاره کرد که رقابت امشب آنها اولین تقابل تاریخ دو تیم است. از زمان فروپاشی جماهیر شوروی، روسیه در مقابل تیم های آفریقایی در جام جهانی شکست ناپذیر بوده است. (2 برد و یک تساوی) مصر تاکنون موفق به شکست دادن تیمی اروپایی در جام جهانی نشده است؛ 2 شکست و 2 تساوی حاصل کار آنها مقابل تیم های اروپایی است. برد 5-0 روسیه مقابل عربستان پس از پیروزی 7-1 ایتالیا مقابل آمریکا در سال 1934، بهترین پیروزی تیم های میزبان در بازی نخست است. روسیه از زمان فروپاشی شوروی، سه بار به جام جهانی رسیده است و در هر سه بار در رتبه سوم مرحله گروهی به کارش پایان داده است؛ آنها تاکنون به مراحل حذفی نرسیده اند. مصر در سه بازی اخیر خود در جام جهانی موفق به گلزنی نشده است؛ آخرین گل آنها مربوط به جام جهانی 1990 مقابل هلند است.


دانلود

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • عالی بود این آیتم. ایول :rotfl: :rotfl: :yes:
    کاملا مشخص علی ذاکری از ترس هشتگ‌ها رفته شبانه‌روزی تمرین کرده یکم بازیش بهتر شده.
    پی‌نوشت۱: دانیال نوروزی مهمون افتخاری یا به تیمتون اضافه شده؟
    پی‌نوشت۲: نمیخواید پادکست بدید؟؟؟ زخم شدیم بخدا :X-P: