FIFA World Cup 2018

بازی فرانسه کرواسی | فینال جام جهانی 2018 روسیه


وی جی مگ: بعد از یک ماه فوتبالی به آخرین روز از جام جهانی 2018 روسیه رسیدیم و دو تیم فرانسه کرواسی باید مقابل یکدیگر قرار گیرند تا قهرمان جام بیست و یکم مشخص شود. در شرایطی که فیفا 18 پیش‌بینی کرده بود که فرانسه به عنوان قهرمانی دست پیدا می‌کنند، آنها حالا در مسابقه فینال قرار دارند باید مقابل کرواسی قرار گیرند که به سختی تا اینجای کار پیش آمده و هیچ بعید نیست مانند دیگر تیم‌های بزرگ فکری برای مقابله با خروس‌ها داشته باشد. همانند دیگر بازی‌های مهم این دوره از مسابقات جام جهانی وی جی مگ بازی بلژیک انگلیس، فینال جام جهانی 2018 روسیه را شبیه‌ سازی کرده که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

به گزارش وی جی مگ، کنترل تیم فرانسه را در این مسابقه محمد سلیمی و دانیال نوروزی برعهده گرفته و بازی در نقش کرواسی نیز برعهده محمد طالبیان و جواد محسنی است. برخلاف همیشه مسابقه فینال را به صورت چهار نفره شبیه‌سازی کرده‌ایم تا در کنار ایجاد تنوع به جذابیت‌های این رقابت نیز چیزی اضافه کنیم. پیش از تماشای مسابقه برگزار شده می‌توانید مسیری که هر کدام از تیم‌های فرانسه و کرواسی برای رسیدن به فینال جام جهانی 2018 روسیه پشت سر گذاشته‌اند را مشاهده کنید و بعد از مسابقه نیز در چند بخش دیگر پرونده این جام را بسته‌ایم. در ادامه می‌توانید شبیه‌سازی بازی فرانسه کرواسی به عنوان فینال جام جهانی 2018 روسیه را مشاهده کنید.

تیم دشان علی رغم انتقادات فراوانی که حتی مردم فرانسه از سبک بازی این تیم می‌کردند، با اقتدار به فینال رسید. دشان تجربه بسیار گران بهایی از حضور در مراحل پایانی جام و حتی فینال دارد و بدون تردید این تجربه به کمک او آمده است. گرچه نباید از نسل فوق العاده‌ای که در اختیار او قرار گرفته هم به راحتی گذشت. کار صحیح و اصولی در رده‌های پایه باعث شده فرانسه تیمی کامل و بی نقص برای این جام و احتمالا چند جام بعدی در اختیار داشته باشد. بسیاری از ستاره‌ها حتی در لیست فرانسه برای جام جهانی هم قرار نگرفتند. سرمربی سابق العین در حالی هدایت کروات‌ها را بر عهده گرفت که این تیم در آستانه حذف از مرحله انتخابی قرار داشت اما با آمدن او همه چیز تغییر کرد و کرواسی نه تنها راهی جام جهانی شد، بلکه حالا خودش را در فینال این تورنمنت بزرگ می‌بیند. بسیاری از جمله اسلاون بیلیچ و نیکو کواچ معتقدند این نتایج فوق العاده کرواسی حاصل زحمات دالیچ بوده. اما مانند فرانسه، نباید از نسل فوق العاده بازیکنان در اختیار دالیچ هم به راحتی گذشت.


دانلود

دانلود 1080P

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۷ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید