شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > آخرین راز بازی God of War پیدا شد
آخرین راز بازی God of War پیدا شد
اخبار بازی

آخرین راز بازی God of War پیدا شد

وی جی مگ: سرانجام آخرین راز بازی God of War یافت شد. ساخته Santa Monica چند ماهی است که منتشر شده و در این مدت گیمرها تمامی جزئیات داخل و خارج بازی را برای یافتن رازهای موجود در آن بررسی کرده‌اند. بسیاری از این اسرار پیدا شدند اما مدتی قبل بود که کارگردان بازی کوری بارلوگ اظهار کرد آخرین راز بازی God of War هنوز باقی مانده و از آن زمان تاکنون مخاطبین به دنبال پیدا کردن آن بودند.

به گزارش وی جی مگ، سرانجام این راز در خانه کریتوس در ابتدای بازی یافت شد و مورد تایید یکی از طراحان کانسپت‌آرت بازی قرار گرفت. بسیاری از اسرار موجود در God of War از طریق ترجمه کردن Rune ها کشف می‌شوند که ممکن است در هر جایی درون محیط بازی واقع شده باشند.

اکنون کاشف به عمل آمده تعدادی از این Rune ها در خانه خانوادگی کریتوس در ابتدای بازی مخفی شده که هنگامی ترجمه می‌شوند واژه LOKI از آن معنی می‌شود.چنان‌چه کسی تاکنون God of War را تجربه کرده باشد هویت Loki برای او پوشیده نیست. این آخرین و یکی از رازهای بزرگ بازی بوده که که مورد تایید طراح ارشد کانسپت‌آرت بازی آقای Joe Kennedy نیز قرار گرفت.

آخرین راز بازی God of War پیدا شد
5 (100%) 3 votes

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات