اخبار بازی

آنچه گذشت… سی مهر

طبق مصاحبه‌ی SegmentNext با ، مشخص شد که پلیرها در عنوان Watch Dogs Legion، قادر خواهند بود تا درهر playthrough (بازی کردن یک بازی از ابتدا تا انتها)، تا 20 کاراکتر مختلف را به گروه خود اضافه کنند و حتی با آنها به بازی کردن بپردازند.

به‌نظر می‌رسد که نام نسخه‌ی بعدی از سری بازی های بتمن، Batman: Arkham Legacy خواهد بود. طبق اطلاعات منتشر شده توسط کاربر Sabi در توییتر، در این بازی خواهید توانست تا در نقش کاراکترهای مختلف و معروف خانواده‌ی سری بتمن یعنی Robin, Batgirl, Nightwing و… بازی کنید. Sabi پیش از این نیز پیش بینی های درستی درمورد بازی ها و اطلاعات دیگر دنیای گیم انجام داده بود و این شایعه نیز، احتمال خوبی برای به واقعیت تبدیل شدن خواهد داشت.

THQ Nordic از تاریخ انتشار Darksiders Genesis که یک عنوان فرعی از سری Darksiders است، رونمایی کرد. این عنوان در 5 دسامبر (14 آذر) سال جاری برای PC و در دسترس خواهد بود و نسخه‌ی کنسولی بازی نیز در تاریخ 14 فوریه 2020 برابر با 25 بهمن 98 برای PS4, Xbox One و Switch منتشر خواهد شد.

Nintendo Everything در مصاحبه‌ای با تهیه کننده‌ی سری بازی ترسناک /Fatal Frame، از Keisuke Kikuchi خواست تا کمی از احتمالات نسخه‌ی جدید این عنوان سخن بگوید، Keisuke Kikuchi در جواب گفت که احتمال ساخت نسخه‌ی جدید این سری بازی وجود خواهد داشت و او مایل است تا یک بازی جدید از این سری برای کنسول Switch بسازد.

Bethesda اعلام کرد که تمام پیش خرید کنندگان عنوان ، قادر خواهند بود تا عنوان Doom 64 را بصورت مجانی در زمان انتشار دریافت کنند. لازم به ذکر است که Doom 64 اولین بار در سال 1997 و بصورت اختصاصی برای منتشر شد.

نیما هاشمی

نیما هاشمی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
علی نجفی

درود
البته جیسون شریر هم یه توییت کرد ،که خداروشکر خداروشُکر(:دی) همچنان قراره got رو روی ps4 تجربه کنیم