اخبار بازی

اطلاعات بخش چند نفره Devil May Cry 5 لو رفت

اطلاعات بخش چند نفره Devil May Cry 5 لو رفت

وی جی مگ: سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، چند روزی است که از انتشار Devil May Cry 5 می‌گذرد و گیمرها در حال لذت بردن از آن هستند. با این حال به نظر می‌رسد محتویات بیشتری برای در راه است و اطلاعاتی که به تازگی پیرامون استخراج شده به نوعی به بخش چند نفره Devil May Cry 5 اشاره دارد.

به گزارش وی جی مگ، باید باید توجه داشت اطلاعاتی که در ادامه به آن می‌پردازیم حاوی اسپویل ی خواهند بود. کاربری از فروم ResetEra اطلاعاتی از فایل‌های نسخه PC Devil May Cry 5 استخراج کرده که بیان می‌دارد بسته الحاقی بعدی شامل چه مواردی می‌شود. بزرگ‌ترین نکته قابل ذکر اضافه شدن شخصیت Vergil به عنوان شخصیت قابل خواهد بود. هم‌چنین به نظر می‌رسد حالت Bloody Pale که عرضه آن پیش از این مورد تایید قرار گرفته بود شامل نوعی بخش چند نفره می‌شود. با این حال مشخص نیست این بخش چند نفره Devil May Cry 5 رقابتی خواهد بود و یا به صورت Co op دنبال می‌شود.

در حال حاضر این جزئیات توسط کپکام مورد تایید قرار نگرفته و نباید به صورت کامل و صد در صد به آن‌ها اطمینان کرد. ناگفته نماند Vergil پیش از این در عناوین قبلی این مجموعه هم‌چون Devil May Cry 3: Dante’s Awakening و DmC: Devil May Cry هم به صورت شخصیت قابل حضور داشت. بنابراین اضافه شدن آن به نسخه پنجم چندان دور از انتظار نخواهد بود.