اخبار بازی

افت ارزش سهام Nintendo و Sony بعد از معرفی Stadia

افت ارزش سهام Nintendo و Sony بعد از معرفی Stadia

وی جی مگ: کمپانی گوگل در هنگام معرفی پلتفرم استریم جدید خود به نام ، آن را آینده صنعت بازی توصیف کرد. به نظر می‌رسد این شعار به سرعت بازار سهام را تحت تاثیر خود قرار داده زیرا به دنبال معرفی این سرویس، ارزش سهام و به میزان 4 درصد کاهش داشته است.

به گزارش وی جی مگ، ارزش سهام و در حالی با افت مواجه شده که این دو کمپانی با کنسول‌های سنتی خود در بازار موفقیت بسیار بزرگ و قابل توجهی کسب کرده‌اند. به‌علاوه باید توجه داشت هر دو شرکت و به منظور عملکرد کلی مطلوب به کنسول‌های خود وابسته هستند. به نظر می‌رسد همین مسئله موجب شده تا سرمایه‌گذاران احساس کنند پلتفرمی چون Stadia می‌تواند کنسول‌های سنتی و سودآوری آن‌ها را با خطر مواجه کند.

با این حال می‌توان انتظار داشت تغییرات صورت گرفته در بازار سهام کوتاه مدت بوده و معمولا چنان مواردی نشان‌دهنده عکس آن چه که قرار است اتفاق بیفتد هستند. بدین ترتیب می‌توان نتیجه گرفت برندهایی چون Playstation و در امنیت به سر می‌برند. شاید هم اتفاق دیگر رقم بخورد و گوگل و پلتفرم جدید استریم آن همه چیز را با تغییر اساسی در صنعت بازی رو به رو کنند. شکی وجود ندارد پروژه بسیار جاه‌طلبانه‌ای در این صنعت محسوب می‌شود.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))