شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > برنامه‌های بزرگ Blizzard برای دنیای Overwatch
اخبار بازی

برنامه‌های بزرگ Blizzard برای دنیای Overwatch

برنامه‌های بزرگ Blizzard برای دنیای Overwatch

: عنوان Overwatch از زمان انتشار به یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های در حال رشد و هم‌چنین به یکی از برترین عناوین eSports تبدیل شده است. با توجه به موفقیتی که این اثر شوتر اول شخص آنلاین به دست آورده سازندگان آن در برای رشد و گشترش هر چه بیشتر دنیای در آینده برنامه‌های فراوانی دارند.

به گزارش وی جی مگ، جی آلن براک رئیس کمپانی مدتی پیش در جریان نشست مالی و ارائه گزارش مالی اخیر آن‌ها برای سرمایه‌گذاران اظهار کرده بود که «سه‌ماه قبل من در رابطه با جاه‌طلبی بزرگ‌مان برای دنیای و چگونگی رشد آن در طول زمان سخن گفتم. فرنچایز بزرگی برای Blizzard است و ما به اختصاص دادن منابع و توجه به آن ادامه می‌دهیم. بدین طریق می‌توانیم در طول زمان این فرنچایز و جامعه مخاطبین آن را گسترش دهیم.»

براک در ادامه افزود که تیم سازنده به اضافه کردن هیروها، نقشه‌ها و تجربیات جدید در طول سال مالی 2019 و 2020 به ادامه می‌دهد تا بازی رشد بیشتری داشته باشد. هم‌چنین اظهار کرد آن‌ها هم‌چنان در حال کار روی بازی اصلی بوده و در عین حال روی سایر کارها و پروژه‌‎های دیگری که در دست دارند نیز متمرکز هستند. عنوان مورد بحث برای سه پلتفرم ، و در دسترس قرار دارد.

از به اشتراک بگذارید :))
فرداد معبودی

فرداد معبودی