اخبار بازی

برنامه‌های بزرگ Blizzard برای دنیای Overwatch

برنامه‌های بزرگ Blizzard برای دنیای Overwatch

وی جی مگ: عنوان Overwatch از زمان انتشار به یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های در حال رشد و هم‌چنین به یکی از برترین عناوین eSports تبدیل شده است. با توجه به موفقیتی که این اثر به دست آورده سازندگان آن در Activision Blizzard برای رشد و گشترش هر چه بیشتر دنیای Overwatch در آینده برنامه‌های فراوانی دارند.

به وی جی مگ، جی آلن براک رئیس کمپانی Blizzard مدتی پیش در جریان نشست مالی و ارائه مالی اخیر آن‌ها برای سرمایه‌گذاران اظهار کرده بود که «سه‌ماه قبل من در رابطه با جاه‌طلبی بزرگ‌مان برای دنیای Overwatch و چگونگی رشد آن در طول زمان سخن گفتم. Overwatch فرنچایز بزرگی برای Blizzard است و ما به اختصاص دادن منابع و توجه به آن ادامه می‌دهیم. بدین طریق می‌توانیم در طول زمان این فرنچایز و جامعه مخاطبین آن را گسترش دهیم.»

براک در ادامه افزود که تیم سازنده به اضافه کردن هیروها، نقشه‌ها و تجربیات جدید در طول سال مالی 2019 و 2020 به Overwatch ادامه می‌دهد تا بازی رشد بیشتری داشته باشد. هم‌چنین اظهار کرد آن‌ها هم‌چنان در حال کار روی بازی اصلی بوده و در عین حال روی سایر کارها و پروژه‌‎های دیگری که در دست دارند نیز متمرکز هستند. عنوان مورد بحث برای سه پلتفرم Xbox One، PS4 و PC در دسترس قرار دارد.