اخبار بازی

جایزه 100 میلیون دلاری برای مسابقات بازی Fortnite

جایزه 100 میلیون دلاری برای مسابقات بازی Fortnite

وی جی مگ: کمپانی Epic Games به عنوان سازنده بازی Fortnite تصمیم گرفته که این اثر را به شکلی قدرتمند وارد مسابقات ورزش‌های الکترونیک کند و در همین راستا اعلام کرده جایزه 100 میلیون دلاری برای مسابقات بازی Fortnite در نظر گرفته. جایزه‌ای قابل توجه که می‌تواند به خوبی توجه گیمرها و البته برگزار کنندگان مسابقات ورزش‌های الکترونیک را به خود جلب کند.

به گزارش وی جی مگ، این جایزه برای فصل جدید مسابقات Fortnite در نظر گرفته شده و جالب است بدانید که Epic Games بدون حضور هیچ اسپانسر بزرگی چنین مبلغی را فراهم کرده‌ است. البته باید این مسئله را در نظر گرفت که فعلا وضعیت درآمدزایی بازی Fortnite برای سازندگان این بازی به بهترین شکل ممکن دنبال می‌شود و نه تنها چهره‌های مطرح باعث شده‌اند بسیاری از گیمرها به سراغ این اثر بروند بلکه همکاری با دیگر کمپانی‌ها همچون مارول تبدیل به دلیل دیگری شده تا با وجود تمامی بازی‌های بزرگی که داخل بازار هستند، این Fortnite باشد که درآمد قابل توجهی را به خود اختصاص داده.

در حال حاضر مسابقات بازی Fortnite روی پلتفرم‌های مختلف همچون کنسول‌ها، کامپیوترهای شخصی و تلفن‌های هوشمند دنبال می‌شود و با توجه به اینکه تمامی گیمرها می‌توانند آن را به صورت رایگان دانلود کنند، در نتیجه محدودیتی در میزان مخاطب‌ها وجود ندارد.