اخبار بازی

حجم بازی Borderlands 3 روی کنسولها و PC مشخص شد

حجم بازی Borderlands 3 روی کنسولها و PC مشخص شد

حجم روی کنسولها و PC مشخص شد و به نظر می رسد برعکس بازیهایی که این روزها حجم زیادی از هارد سیستمها را اشغال میکنند، این بازی حجم پایین تری دارد.

وی جی مگ: حجم و سایز حدود 40 گیگ اعلام شده و این حجم روی و PS4 و PC نیز به یک اندازه خواهد بود. سومین نسخه از سه گانه کمپانی یعنی ، قرار است بزرگترین و عظیم ترین بازی در میان این سه نسخه باشد و با توجه به حجم اعلام شده در صفحه استور XBOX  که احتمالا تغییری هم نخواهد داشت، به نظر می رسد همینگونه نیز باشد. همچنین پیش خرید کنندگان این بازی روی باید به زودی از pre-load استفاده کنند.

طبق آخرین لیست آپدیت بازی سایز این بازی روی به طور دقیق 39.98GB است که حجم متوسطی برای بازی های AAA این روزهای دنیای بازیهاست. البته که برخی بازیها مثل RDR2 حجمی حدود 100 گیگابایت دارند. معمولا سایز بازیها در کنسولهای مختلف با یکدیگر تفاوتهای اندکی دارند ولی به نظر میرسد که این بازی تقریبا با سایز و حجمی برابر روی PS4 و منتشر می شود.

این بازی روی PC توسط و در Store منتشر می شود و اعلام کرده که روی PC خبری از pre-load نیست و یوزرهایی که این بازی را خریداری کرده اند باید در روز عرضه آن را دانلود کنند. کمتر از یکماه دیگر یعنی 13 سپتامبر برای PS4 و و Windows عرضه می شود. همچنین این بازی روی Stadia نیز در دسترس خواهد بود.