اخبار بازی

حجم بازی Borderlands 3 روی کنسولها و PC مشخص شد

حجم بازی Borderlands 3 روی کنسولها و PC مشخص شد

حجم Borderlan 3 روی کنسولها و PC مشخص شد و به نظر می رسد برعکس هایی که این روزها حجم زیادی از هارد سیستمها را اشغال میکنند، این حجم پایین تری دارد.

وی جی مگ: حجم و سایز Borderlan 3 حدود 40 گیگ اعلام شده و این حجم روی XBOX One و PS4 و PC نیز به یک اندازه خواهد بود. سومین نسخه از سه گانه کمپانی Grbox یعنی Borderlan 3، قرار است بزرگترین و عظیم ترین در میان این سه نسخه باشد و با توجه به حجم اعلام شده در صفحه استور XBOX  که احتمالا تغییری هم نخواهد داشت، به نظر می رسد همینگونه نیز باشد. همچنین پیش خرید کنندگان این روی XBOX One باید به زودی از pre-load استفاده کنند.

طبق آخرین لیست آپدیت سایز این روی XBOx One به طور دقیق 39.98GB است که حجم متوسطی برای های AAA این روزهای دنیای هاست. البته که برخی ها مثل حجمی حدود 100 گیگابایت دارند. معمولا سایز ها در کنسولهای مختلف با یکدیگر تفاوتهای اندکی دارند ولی به نظر میرسد که این تقریبا با سایز و حجمی برابر روی PS4 و XBOX One منتشر می شود.

این روی PC توسط Epic Games و در منتشر می شود و Epic Games اعلام کرده که روی PC خبری از pre-load نیست و یوزرهایی که این را خریداری کرده اند باید در روز عرضه آن را دانلود کنند. Borderlan 3 کمتر از یکماه دیگر یعنی 13 سپتامبر برای PS4 و XBOX One و Windows عرضه می شود. همچنین این روی Stadia نیز در دسترس خواهد بود.