اخبار بازی

حذف قابلیت اتصال به تلویزیون در نسخه جدید Nintendo Switch

حذف قابلیت اتصال به تلویزیون در نسخه جدید Nintendo Switch

وی جی مگ: به دنبال شایعاتی که سال گذشته مطرح شد هفته گذشته اطلاعات دیگری به دست آمد که بیان می‌داشت کمپانی نینتندو در حال کار برای عرضه دو نسخه Nintendo Switch است.

به گزارش وی جی مگ، به نقل از اطلاعات منتشر شده از سوی The Wall Street Journal می‌دانیم که این یکی از این دو نسخه قابلیت‌های ارتقا یافته داشته و برای گیمرهای هاردکور طراحی شده در حالی که نسخه دیگر بیشتر روی پرتابل بودن تاکید دارد. منابع بیان داشته‌اند نسخه ارزان‌تر دارای بدنه محکم‌تری بوده و اساسا برای کودکان طراحی شده است. به منظور کاهش قیمت این نسخه Nintendo Switch به نظر می‌رسد برخی از قابلیت‌ها هم‌چون اتصال به تلویزیون از آن حذف شده است. بدین ترتیب استفاده آن تنها به صورت دستی مقدور خواهد بود.

هم‌چنین تایید شد نسخه ارتقایافته از نظر عملکرد سخت‌افزاری تفاوت اساسی با مدل معمولی نخواهد داشت و بیشتر چیزی شبیه Nintendo 3DS خواهد بود که سخت‌افزاری بهبودیافته نسبت به مدل معمولی 3DS ارائه می‌کرد. این نسخه هم‌چنان از قابلیت اتصال به تلویزیون پشتیبانی خواهد کرد. گزارشات بیان می‌دارند قرار است این دو نسخه در تابستان امسال عرضه شود. با این حال هم‌چنان باید منتظر تایید ساخت و عرضه رسمی این دو مدل توسط کمپانی نینتندو باشیم.

برچسب‌ها