اخبار بازی

خبری از بارگذاری در بازی Cyberpunk 2077‌ نیست

خبری از بارگذاری در بازی Cyberpunk 2077‌ نیست

وی جی مگ: هرچند نمایش گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 برای اهالی رسانه به خودی خود توانست توجه‌های بسیاری را به ساخته جدید CD Projekt RED جلب کند اما اکنون مشخص شده که خبری از بارگذاری در بازی Cyberpunk 2077 نیست و دنیای این بازی بدون هیچ تداخلی پیش روی گیمرها قرار می‌گیرد.

به گزارش وی جی مگ، سازندگان بازی در همین زمینه توضیح داده‌اند که انجام هیچ کاری باعث نمایش صفحه بارگذاری یا همان Loading در بازی Cyberpunk 2077 نمی‌شود. فرقی نمی‌کند که شما تغییراتی روی شخصیت خود ایجاد کرده و ادامه بازی را تجربه کنید یا از ساختمانی خارج شوید و وارد محیط شهر شوید، در هیچ بخشی از بازی Cyberpunk 2077 خبری از صفحه بارگذاری نیست. با این تفاسیر می‌توان انتظار داشت که ساخته جدید استودیو لهستانی از دید داستان‌پردازی ارتقای قابل توجهی پیدا کرده و گیم‌پلی و سکانس‌های داستانی آن بدون هیچ صفحه خاصی از یکدیگر جدا نمی‌شوند.

داستان بازی Cyberpunk 2077 روایت‌گر شخصیتی به نام V است که به عنوان مزدور در شهر Night City حضور دارد. گیمر در بازی Cyberpunk 2077 این قابلیت را نیز دارد که در ابتدا جنسیت شخصیت V را به عنوان قهرمان اصلی داستان انتخاب کند. در حال حاضر می‌دانیم که ساخته جدید استودیو CD Projekt RED برای پلتفرم‌های همین نسل در حال توسعه است اما هنوز تاریخ عرضه دقیق آن مشخص نشده.