اخبار بازی

رونمایی از کاور Death Stranding و حضور کنسل شده‌ی کیانو ریوز

وی جی مگ: ، سازنده‌ی عنوان مورد انتظار Dth Stranding، امروز طی پنلی که در نمایشگاه Comic-Con و در شهر San Diego داشت، بصورت رسمی از کاور این عنوان رونمایی کرد. کاور های این عنوان شامل دو ورژن استاندارد و استیل بوک برای کنسول PS4 می باشند و در ادامه قابل مشاهده هستند:

Kojima همچنین اطلاعاتی از شخصیت Hrtman که توسط Nlas Winding (کارگردان سینما) بازی می‌شود، منتشر کرد. طبق گفته‌های Kojima، این کاراکتر دارای یک نوع قلب منحصر به فرد می‌باشد که هر 21 دقیقه یکبار، از کار می‌افتد و وقتی او به مدت 3 دقیقه می‌میرد به دنیای دیگری منتقل می‌شود که در آن به دنبال خانواده‌ی خود می‌گردد اما بعد از آن به‌سرعت، دوباره به زندگی باز می‌گردد. طبق گفته‌ی Kojima، قرار نیست تا Dth Stranding یک بازی با سبک مخفی کاری و یا شوتر باشد. او می‌خواهد تا گیمرها این عنوان را به‌صورت کلی، یک ژانر جدید به حساب بیاورند.

همچنین طی همین پنل، مشخص شد که کیانو ریوز نیز یکی از کاندیدهای حضور در عنوان Dth Stranding بوده است اما بعد از بررسی بیشتر، Kojima حضور Mads Mikkelsen را برای بازی بجای او، ترجیح داد. اگرچه که حتی می‌شد از هردوی آنها نیز برای ساخت این عنوان، استفاده کرد.

Dth Stranding بصورت اختصاصی برای PS4 در 8 نوامبر 2019 برابر با 17 آبان‌ماه، منتشر خواهد شد.

منبع: Dualshockers

نیما هاشمی

نیما هاشمی

5 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
سام

بازم سلام میثم قربانی میشه ایمیلت رو بگی تا من چندتا عکس از دسته ۳۶۰ برات بفرستم که تشخیص بدی اصله یا نه؟

میثم قربانی

با عکس نمیشه متوجه شد.

سام

ممنون بابت جوابت

سام

سلام میثم قربانی عزیز یه سوال داشتم میخواستم دسته ایکس باکس ۳۶۰ سیم دار سفید بخرم فروشنده میگه سیمش دو تیکس،با همین قابلیت میشه گفت که اصله یا نه؟لطفا جواب بده مردم از بی گیم پدی

میثم قربانی

سلام
سری اولی های دسته های سیمدار 360 دو تیکه بودن. چون باید تبدیل usb میخوردن . ولی از همونا هم تقبلیش هست. نمیشه دقیق گفت اصله یا فیک