اخبار بازی

ساخت Mortal Kombat Remastered Collection در گذشته متوقف شده

ساخت Mortal Kombat Remastered Collection در گذشته متوقف شده

وی جی مگ: در حالی که بسیاری منتظر انتشار Mortal Kombat 11 در سال جاری هستند اما هم‌چنان شایعات پیرامون ساخت ed Collection برای عده‌ای جذاب است. جالب است بدانید این پروژه پیش از این برای مدتی در حال توسعه قرار داشت که البته سرانجام کنسل گردید.

به وی جی مگ، این نسخه بازسازی شامل سه قسمت اول این مجموعه می‌شد و تحت عنوان ed Collection یا Kollection Online شناخته می‌شد. در دست تولید بودن و کنسل شدن آن توسط Danny Huynh طراح کانسپت و رابط کاربری به تایید رسید که در این پروژه وظیفه طراحی رابط کاربری در عین حفظ ظاهر آن به سه نسخه ابتدایی را برعهده داشت. این مجموعه قرار بود شامل یک بخش جدید به نام Krypt باشد. بخشی که البته یادآور 11 و سایر عناوین این فرنچایز پس از سال‌های 2000 است.

اولین نسخه از Mortal Kombat در سال 1992 برای دستگاه‌های آرکید منتشر شد. نسخه دوم برای اولین بار در سال 1993 برای دستگاه‌های آرکید و مدتی بعد برای کنسول‌ها انتشار یافت. 3 هم در سال 1995 همزمان برای آرکید و کنسول‌ها عرضه شد. در حالی که ساخت ed Collection کنسل شده اما Huynh تصاویری از آن به اشتراک گذاشت که Fatalityها و حرکات ویژه Scorpion و Subzero هم در آن دیده می‌شود.