اخبار بازی

سرنخی از تنظیمات گرافیکی نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2

سرنخی از تنظیمات گرافیکی نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 1

وی جی مگ: به اندازه‌ای از نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 شایعات، جزئیات و سرنخ‌های مختلف منتشر شده که عدم عرضه ساخته تحسین شده Rockstar Games برای پلتفرم مورد بحث به نوعی غیرممکن به نظر می‌رسد. اکنون باری دیگر نوبت به اپلیکیشن Companion این بازی رسیده تا مهم‌ترین جزئیات تکنیکی نسخه PC بازی را به اشتراک بگذارد.

به گزارش وی جی مگ، اعضای انجمن شناخته شده GTAforums به تازگی این اپلیکیشن‌ و کدهای آن را مورد بررسی و کنکاش قرار داده و در نتیجه این عمل با موارد جدید غافل‌گیرکننده‌ای در آن مواجه شدند که می‌تواند تصویری از تنظیمات نسخه PC بازی و قابلیت‌های آن را به تصویر بکشد. برای مثال اشاره به DirectX 12_1 یکی از مثال‌های موارد یافت شده است. اما مهم‌ترین مورد کشف شده به وجود تنظیمات Ultra مرتبط می‌شود. قابلیتی که در نسخه PC بازی Grand Theft Auto 5 وجود نداشت.

با این حال به دلیل ماهیتی که چنین اطلاعاتی دارند نمی‌توان تضمین کرد که قابلیت‌های ذکر شده نهایی شده و در نسخه PC به همین شکل وجود خواهند داشت. به همین دلیل به بررسی بیشتری نیاز است حال آن که برخی از این موارد استانداردهایی است که در نسخه PC بسیاری از بازی‌ها یافت می‌شود. در انتها به مانند همیشه باید یادآوری کنیم که صحت این اطلاعات مشخص نبوده و باید تا انتظار جزئیات رسمی منتظر ماند. Red Dead Redemption 2 برای دو کنسول PS4 و Xbox One در دسترس قرار دارد.

منبع

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

7 + 18 =

  • به درک که الترا داره
    به حجهنم که الترا داره
    اصن حکه چی که الترا داره
    چه اهمیتی داره که الترا داره
    چحال مارو بهم زدین هرجا میریم همه میگن برعکس وی تنظیمات الترا داره