اخبار بازی

سرنخی از تنظیمات گرافیکی نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2

وی جی مگ: به اندازه‌ای از نسخه 2 شایعات، جزئیات و سرنخ‌های مختلف منتشر شده که عدم عرضه ساخته تحسین شده برای پلتفرم مورد بحث به نوعی غیرممکن به نظر می‌رسد. اکنون باری دیگر نوبت به اپلیکیشن Companion این رسیده تا مهم‌ترین جزئیات تکنیکی نسخه را به اشتراک بگذارد.

به گزارش وی جی مگ، اعضای انجمن شناخته شده GTAforums به تازگی این اپلیکیشن‌ و کدهای آن را مورد بررسی و کنکاش قرار داده و در نتیجه این عمل با موارد جدید غافل‌گیرکننده‌ای در آن مواجه شدند که می‌تواند تصویری از تنظیمات نسخه و قابلیت‌های آن را به تصویر بکشد. برای مثال اشاره به DirectX 12_1 یکی از مثال‌های موارد یافت شده است. اما مهم‌ترین مورد کشف شده به وجود تنظیمات Ultra مرتبط می‌شود. قابلیتی که در نسخه Grand Theft Auto 5 وجود نداشت.

با این حال به دلیل ماهیتی که چنین اطلاعاتی دارند نمی‌توان تضمین کرد که قابلیت‌های ذکر شده نهایی شده و در نسخه به همین شکل وجود خواهند داشت. به همین دلیل به بررسی بیشتری نیاز است حال آن که برخی از این موارد استانداردهایی است که در نسخه بسیاری از ‌ها یافت می‌شود. در انتها به مانند همیشه باید یادآوری کنیم که صحت این اطلاعات مشخص نبوده و باید تا انتظار جزئیات رسمی منتظر ماند. 2 برای دو کنسول PS4 و Xbox One در دسترس قرار دارد.

منبع

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دنوب

به درک که الترا داره
به حجهنم که الترا داره
اصن حکه چی که الترا داره
چه اهمیتی داره که الترا داره
چحال مارو بهم زدین هرجا میریم همه میگن برعکس وی تنظیمات الترا داره