اخبار بازی

شخصیت اصلی God of War ممکن بود نام دیگری داشته باشد

شخصیت اصلی God of War ممکن بود نام دیگری داشته باشد 1

وی جی مگ: کاراکتر اصلی بازی God Of War یعنی Kratos ممکن بود نام دیگری داشته باشد. سونی نام های مختلفی در نظر داشته است. در مصاحبه با Game Informer یکی از توسعه دهندگان اسبق بازی، Stig Asmussen به این موضوع اشاره کرده است. او بخاطر دارد که تیم بازاریابی اسم اولیه‌ای که برای Kratos در نظر گرفته شده بود «Dominus» را دوست نداشتند.

تیم بازاریابی این اسم را دوست نداشت.

بخاطر همین موضوع کارگردان بازی David Jaffe برای بررسی نام های پیشنهادی از توسعه‌دهندگان خواسته بود تا هریک نام پیشنهادی خود را ارائه دهند. Asmussen چهار یا پنج اسم را پیشنهاد داده بود. البته وی از گفتن این اسم ها خودداری کرد. اما اتفاق جالب این بود که نام وی «Stig» نیز به عتوان نام پیشنهادی در لیست بود. او توضیح داد که نام خودش را پیشنهاد نداده بلکه پایین برگه اسم خودش را بعنوان کسی که پیشنهاد دهنده اسم های بالا است نوشته تا بقیه متوجه شوند این برگه و نام های پیشنهادی از سوی اوست. تیم بازاریابی اما گمان کرده بود این اسم هم جز اسم های پیشنهادی است.

من که کاملا راضی بودم(از انتخاب اسم Stig).

مشخص نیست بجز اسم های Dominus و Stig چه نام های دیگری برای Kratos در نظر گرفته شده بود. موضوع قابل بحث دیگر تیم توسعه دهنده، انتخاب عنوان بازی بود. آنها Dark Odyssey را انتخاب کرده بودند. Asmussen می‌گوید تیم توسعه خیلی هم این اسم را دوست داشتند اما تیم بازاریابی به دلیل آنچه که شاید گیمرها متوجه نام بازی نشوند و شاید این اسم high-brow باشد، عنوان God of War را برای بازی انتخاب کردند. Asmussen در تمامی نسخه‌های بازی God of War به عنوان توسعه دهنده حضور داشته به جز God of War 2018. وی هم اکنون در استدیو Respawn مشغول توسعه بازی Star Wars است.

محمد جلیلی

محمد جلیلی

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

هفت − 4 =

  • یه بار گفتم یه بار دیگه هم میگم اسن لازم نبود کریتوس تو این بازی باشه بدون کریتوس هم بازی خیلی خوبی می‌شد