اخبار بازی

موسیقی‌های God of War را در Spotify گوش کنید

موسیقی‌های God of War را در Spotify گوش کنید

وی جی مگ: تنها کمتر از یک هفته به عرضه عنوان مورد انتظار God of War باقی مانده و حال افراد مشتاق برای تجربه این بزرگ می‌توانند موسیقی متن‌های God of War را در Spotify گوش کرده و بخشی از لذت را تجربه کنند.

به گزارش وی جی مگ، شرکت سونی در PlaySton Blog اعلام کرد تمامی موسیقی متن‌های عنوان God of War هم‌اکنون در سرویس Spotify در دسترس بوده و این مورد به پلیرها اجازه می‌دهد تا حداقل قبل از عرضه رسمی برای کنسول PS4 در هفته آینده، بخشی از لدت این عنوان بزرگ را تجربه کنند.

آهنگساز این اثر آقای Bear McCreary که ساخت موسیقی برای عناوین سینمایی و تلویزیونی چون The Walking Dead و Battlestar Galactica را در کارنامه دارد اظهار کرده به عنوان یکی از طرفداران عناوین قبلی این سری، برای کار روی قسمت بسیار وحشت‌زده بوده است.

McCreary در ادامه توضیح داد از آن‌جایی God of War یک کاملا نوین است نیازمند موسیقی کاملا و با حال و هوای متفاوت بوده که یادآور خاطرات عناوین گذشته نیز نباشد. وی در صحبت با کارگردان کوری بارلوگ نیز اصرار داشت تا تمرکز خود را روی فضای موسیقی ی قرار دهد. McCreary معتقد است اکثر قطعاتی که او برای ساخته به نوعی یادآور “خاطراتی در وصف مادر” بوده تا به نوعی با فضای سازگاری کامل داشته باشد.

منبع: Dualshockers.com