اخبار بازی

وعده Bethesda برای ایجاد تنوع در بازی‌های E3 2018

وعده Bethesda برای ایجاد تنوع در بازی‌های E3 2018

وی جی مگ: مدت زمان زیادی به برگزاری E3 2018 باقی نمانده و تقریبا تمام شرکت‌های بزرگ و کوچک خود را برای حضور قوی در این همایش آماده می‌کنند.

به وی جی مگ، جانشین مدیر بازاریابی شرکت Bethesda یعنی Pete Hines در مورد انتظارات گیمر‌ها از E3 2018 صحبت‌هایی را انجام داده است. در حال حاضر لیست بازی‌های حاضر شرکت Bethesda چندان مشخص نیست و تمام پروژه‌های معرفی شده آنها در سال گذشته عرضه شده‌اند و مشخص نیست که آنها چه برنامه‌ای برای E3 2018 دارند. در این مکالمه Pete Hines اشاره کرد:« من نمی‌توانم در مورد E3 2018 و پروژه‌هایی که در آن معرفی خواهیم کرد به صورت واضح صحبت کنم.»

Hines در ادامه اشاره کرد:« اما باید بگویم که چیز‌های بسیار جدید و جالبی در E3 از سمت ما معرفی خواهند شد. E3 امسال برای ما بسیار سخت است چون در میان برنامه‌ریزی برای آینده قرار داریم و در عین حال کار روی محتوای جدید را نیز انجام می‌دهید. من حس می‌کنم بسیاری از چیز‌هایی که در E3 2018 معرفی می‌کنیم مورد توجه مردم قرار خواهد گرفت. این پروژه‌ها از هر دسته و از هر نوع هستند. همه بازی‌های ما به یک شکل و از یک ژانر نخواهند بود. تنوع خاصی در E3 2018 از بتسدا مشاهده خواهید کرد.» باید صبر کنیم و ببینیم که بتسدا چه برنامه‌ای برای حضور در E3 2018 دارد و آیا بالاخره The Elder Scrolls 6 و یا IP جدیدشان که فعلا با نام Starfield شناخته می‌شود، معرفی خواهد شد یا خیر؟

منبع: ers

برچسب‌ها