اخبار بازی

کیک استارتر Star Citizen بی وقفه به ستاره ها رسید: 27 میلیون دلار

کیک استارتر Star Citizen بی وقفه به ستاره ها رسید: 27 میلیون دلار 4

کیک استارتر عمومی بازی استار سیتیزن بدون هیچگونه توقف یا رشد منفی ای به میزان ناباور 27 میلیون دلار رسید.
در نتیجه این مبلغ که تا به حال جمع شده است، استدیو سازنده بازی اعلام کرده است که یک کشتی فضایی تجاری به نام Banu Merchantman در بازی قابل بازی خواهد بود.
اعلامیه رسمی:

کشتی تجاری Banu در بازی خواهد بود. تجار “Banu” به بازرگانی بزرگشان مشهور هستند. آن ها در مسیرهای فضایی برای تجارت با انسان ها تا Vanduu ها سفر می کنند. کشتی های فضایی تجاری آن ها که بسیار قوی و منحصر به فرد برای تجارت می باشند، از نسلی به نسل بعد پیشرفته تر می شوند.
زمانی که کیک استارتر به 23 میلیون دلار رسید، ما سفینه فضایی عظیم Xi’An را ساختیم و زمانی که کیک استارتر به 27 میلیون رسید این کار را با نژاد Banu انجام می دهیم و استارت این کار با کشتی های تجاری آنان خواهد بود تا با ساخت آنان بوسیله تیم سازنده ما، تجربه جدیدی برای بازیکنان در دنیای شگفت انگیز Star Citizen به وجود بیاید

و به عنوان جایزه استدیو Cloud Imperium یک آرت ورک از سفینه فضایی Xi’An خلق کرده است که ادامه خواهید دید و یک هدف جدید برای 29 میلیون دلار گذاشته است. به گفته این استدیو اگر کیک استارتر به 29 میلیون دلار برسد، منابع عظیمی صرف ساخت و توسعه بخش Squadron 42 خواهد کرد. این کار شامل ساخت سفینه های فضایی سریع و قابل دفاع و مناسب برای اکتشاف، سفینه های جنگی عظیم خواهد بود.
با توجه به سرعت پیش روی این کیک استارتر، شکی باقی نمی ماند که این کیک استارتر به راحتی مبلغ 29 میلیون دلار را دریافت می کند ولی نکته جالب اینجاست که هم اکنون بسیاری از ناشران صنعت بازیسازی هستند که سرهای خود را به دیوار می کوبند زیرا فرصت انتشار این بازی را از دست دادند (این بازی توسط استدیو Cloud Imperium ساخته و منتشر می شود).

نیما هاشمی

نیما هاشمی