اخبار بازی

Sony: یک پلی استیشن 4 با قیمت 1850 دلار در برزیل برای گیمر ها مناسب نیست!

Sony: یک پلی استیشن 4 با قیمت 1850 دلار در برزیل برای گیمر ها مناسب نیست! 4

شرکت سونی هفته پیش ابروهای خیلی ها را (به نشانه تعجب) با اعلام قیمت رسمی یک دستگاه PS4 در برزیل با قیمت 1850 دلار بالا برد. حال این شرکت اعلام کرده است که این قیمت بسیار ناشایست می باشد، قیمت بالای این دستگاه بخاطر مالیات محلی بالاست! در ادامه پستی که اولین بار در بلاگ برزیلی پلی استیشن ایجاد شده بود که قیمت مذکور را اعلام کرد، آقای Mark Stanley مدیر بخش فروش آمریکای لاتین شرکت سونی اعلام کرد که شکایت های بسیاری از سوی مشتریان به خاطر قیمت بالای دستگاه PS4 داشتیم. این مسئول اعلام کرد:

دلیل این قیمت این است که سونی سعی در صادق بودن با مشتریان داشته است در حالیکه این قیمت سرسام آور برای مشتریان و برای برند پلی استیشن مناسب نیست!

وی توضیح داد که 63.9 درصد قیمت 3999 دلار برزیلی ، بخاطر مالیات داخلی، مالیات واردات از خارج و مالیات های دیگر است. 15.5 درصد از این قیمت نصیب خرده فروش می شود و 21.5 درصد قیمت واقعی یک پلی استیشن 4 می باشد.
آقای استنلی گفت که سونی سعی در مذاکره در این کشور است تا قیمت ها را تا حدی کاهش دهد و شاید ساخت PS4 در این کشور را شروع کند (همانند PS3 که باعث افت قیمت شدید این محصول در برزیل شد) تا از شر مالیات عوارض واردات راحت شود.

نیما هاشمی

نیما هاشمی

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • باریک سونی که مشتری مداره فقط نمی دونم ما ایرانی ها کجای کار هستیم ما که این همه محصول سونی رو میخریم باید چی بگمممممممممممممممممممممممممممممممم 😥 😥