پادکست چالش

پادکست تحلیلی چالش قسمت سوم

برنامه چالش برنامه ای صوتی است، که به چالش های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد. این پادکست به صورت دو هفته یکبار به چالش های مهم بازیسازی در ایران و خارج از ایران می پردازد.

برنامه چالش برنامه ای صوتی است، که به چالش های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد.
این پادکست به صورت دو هفته یکبار به چالش های مهم بازیسازی در ایران و خارج از ایران می پردازد. آیا دوست دارید وارد یکی از بخش های اقتصاد بازی های رایانه ای در سطح جهان شوید؟پس دیگر وقت آن رسیده است که دیدمان را به این حوزه عوض کنیم و تنها از بازی های رایانه ای لذت نبریم ، بلکه یکی از تاثیر گذاران این صنعت در جهان شویم.
لطفا از طریق ایمیل رسمی برنامه به آدرس chalesh [-a-t-] gameemag.ir در ارتباط باشید و سوالات و موضوعاتی که دوست دارید در حوزه بازی های رایانه به پاسخ آن ها دست یابید، مطرح نمایید.

در این قسمت به سراغ خالق ، رفته ایم.تاریخچه کاری ،بازیسازی مستقل و پروژه های کنسل شده و آینده این تیم مستقل،یعنی مورد بررسی قرار گرفته است. بابت عدم کیفیت مناسب صدای ضبط شده، از تمام شنوندگان این آیتم صوتی عذرخواهی می کنیم. 

در این قسمت چالش به سراغ بازی هایی همچون موتوری

بازی آینده این تیم بازیساز یعنی ما قهرمان نیستیم!

و همچنین در خصوص بازی های کنسل شده این تیم بازیساز،صحبت کرده ایم. پروژه هایی همچون بازی” از زمین “و بازی “برخورد”.

عکس هایی ازمحیط بازی از زمین:

عکس هایی از محیط بازی برخورد:

دانلود

علی ذاکری

علی ذاکری

منتقد - گیمر- بازیساز

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Mashed potato

با سلام. اقای مسجدیان در جایی از صحبت هاشون گفتن که از چیلینگو تضمین فروش میخوان. منظورشون از این حرف رو نفهمیدم میشه یکم توضیح بدین؟

RealArt

چرا کیفیت صدا داغونه؟