شما اینجا هستید: وی جی مگ > پادکست > چالش > پادکست تحلیلی چالش قسمت یازدهم
چالش

پادکست تحلیلی چالش قسمت یازدهم

برنامه چالش برنامه ای صوتی است، که به چالش های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد. این پادکست به صورت دو هفته یکبار به چالش های مهم بازیسازی در ایران و خارج از ایران می پردازد. آیا دوست دارید وارد یکی از بخش های اقتصاد بازی های رایانه ای در سطح جهان شوید؟پس دیگر وقت آن رسیده است که دیدمان را به این حوزه عوض کنیم و تنها از بازی های رایانه ای لذت نبریم ، بلکه یکی از تاثیر گذاران این صنعت در جهان شویم. لطفا از طریق ایمیل رسمی برنامه به آدرس chalesh [-a-t-] gameemag.ir در ارتباط باشید و سوالات و موضوعاتی که دوست دارید در حوزه بازی های رایانه به پاسخ آن ها دست یابید، مطرح نمایید.

در این قسمت که با تاخیر خدمت شما دوستان و بزرگواران رسیدیم ،به درخواست شنوندگان عزیز این پادکست، باز به سراغ مرکز رشد بنیاد ملی بازی های رایانه ای رفته با برخی از بازیسازان مستقل فعال در این مرکز، به بحث و گفتگو پرداخته ایم. نکاتی در این مصاحبه مطرح شده است که بسیاری از دوستانی که قصد دارند به صورت مستقل فعالیت کنند، اشاره شده است.

در این قسمت از پادکست تحلیلی چالش علاوه بر وهاب احمدوند(مدیر مرکز رشد بنیاد) به سراغ سعید باقری ، احسان تابش و سید احمد داداش نژاد رفته ایم.

پادکست تحلیلی چالش قسمت یازدهم

لینک دانلود چالش شماره یازدهم

پادکست تحلیلی چالش قسمت یازدهم

از به اشتراک بگذارید :))
علی ذاکری

علی ذاکری

منتقد - گیمر- بازیساز

Notify of
مهدی
Guest
مهدی

عالی بود :yes: ، ممنون، لطفا یک بار دیگه با فرشاد صمیمی مصاحبه کنید، :-X آخه دفعه قبل اینقدر پریدید میون حرفاش نذاشتید ما از تجربیات ایشون استفاده کنیم.