گزارش و مصاحبه

پرسش و پاسخ در مورد بازی Need For Speed Rivals

بازی Need For Speed Rivals

در این پرسش و پاسخ به سراغ آقای مارکوس نیلسون، تهیه کننده اجرایی Need For Speed Rivals رفتیم تا با چالش هایشان در مورد استدیوی تازه تاسیس شان ، فراست بایت 3 و سختی های ساخت یک ریسنگ صحبت کنیم. این ترین سری های NFS می باشد که با توجه به انتشار هرساله این عنوان و البته هزینه ی ساخت بالای این ها باید از حداکثر توانایی سازندگان استفاده کرد و به نظر می آید این استدیو در کارش موفق بوده است. آقای مارکوس نیلسون در این روز ها بسیار مشغول هست. او غیر از وظیفه ی تهیه کنندگی این ، سرگروه تیمی ست که بر روی کار می کند. با مصاحبه ای در مورد Rivals همراه ما باشید.

از چه زمانی شروع به ساخت کردید ؟

اگر بخواهم با شما رو راست صحبت کنم باید بگویم که ساخت این قبل از انتشار Shift 2 کلید خورد. ما برای یک سازنده دیگر کار می کردیم و زمانی که احساس کردیم بهتر است کنترل بیشتری بر یک آن هم به طور مستقیم داشته باشیم تصمیم به ساخت استدیو Ghost Games گرفتیم و هدف از ساخت این استدیو، یک استدیو بود که مخصوص به های NFS بنا شده باشد و اینطور شد که الان داریم ترین NFS را می سازیم. با این اوصاف بیش از دو سال هست که بر روی این تمرکز کردیم و در حال ساخت آن بودیم.

طی سالیان گذشته استدیو های مختلفی بر روی های NFS کار می کردند. آیا شما از این به بعد های NFS را می سازید ؟

بله . ما فهمیدیم که نیاز هست که این برند را به جایی ببریم که مردم می دانند چه کاری قرار هست رویش انجام شود. نمی شود که این عنوان هر ساله بین سازندگان و موتور ها و سیستم های فیزیکی مختلف دست به دست شود. ما هم فراست بایت 3 را داریم هم یک ناشر قدرتمند. همچنین یک کارگردان خلاق هم داریم! پس ما NFS را طوری می سازیم که مردم از آن شناخت دارند.

nfs rivals 4
زمانی که شروع به ساخت کردید ، اطلاع داشتید که هدف نسل آینده می باشد ؟

خب زمانی که در مورد نسل بعدی فکر می کردیم، به ذهنمان می آمد که وقتی کنسول های قدرتمندی داریم باید در از نوع ی از برای ساخت استفاده کنیم. که ما ساختیم با بسیاری از های درحال ساخت از نوع ساختاری متفاوت هست. سال پیش زمانی که Most Wanted را امتحان می کردیم بسیار از لذت می بردیم اما از خود پرسیدیم که چرا باید دو بخش تک نفره و چند نفره جدا از هم داشته باشیم؟ چرا باید در یک لابی منتظر بمانیم تا به متصل شویم؟ آیا نمی توان این قسمت را حذف کرد؟ این کار را می توان در نسل آینده انجام داد یا نه؟ پس این ایده به ذهنمان آمد که شروع به ساخت سیستم AllDrive کنیم.

این سیستم به شما اجازه می دهد که همزمان با بخش تک نفره از ماموریت های بخش های چند نفره هم استفاده کنید و دیگر نیاز به ساخت بخش جدایی در منوی نیست. پس در Rivals برای کسانی که دوست دارند تک نفره کنند و دوست دارند مولتی پلیر کنند یک مکان مشترک همراه با سلیقه های مختلف داریم. این یک تجربه ی NFS ــیست با این تفاوت که شما حق انتخاب دارید که چگونه آنرا تجربه کنید. این کاری که ما انجام دادیم واقعا یک تحول در قد و قواره ی نسل بعدیست زیرا وقتی شما در باره آن می اندیشید متوجه می شوید که تنها ما این کار را در نسل آینده نمی کنیم. هایی چون Titanfall و Destiny  و The Crew هم همین کار را می کنند.

به نظر شما چه چیزی باعث می شود که شما در نسل بعد در یک دنیای بسیار بزرگ با ماشین های گوناگون به رانندگی وشرکت در مسابقات بپردازید؟

زمانی که ما ساخت عنوان NFS را آغاز کردیم، شما حتی نمی دانستید که کنسول های نسل بعد چگونه خواهند بود. اما واقعا موضوع این نیست. شما فکر می کنید که در این همانند نسل فعلی باید به رانندگی بپردازید، اما در مورد این موضوع باید بگویم که سخت در اشتباه هستید، در این دیگر خبری از ویژگی های نسل فعلی نخواهد بود. ما در راه ابتدایی ساخت این عنوان هیچ وقت به موانعی که قرار است سر راهمان قرار گیرند فکر نمی کردیم و من فکر می کنم این چیزی است که می تواند به سازندگان ها کمک کند.
در واقع، ما شناخت بیشتری به مشخصات فنی این عنوان داریم، ما فقط به چیزی توجه می کنیم که می توانیم به انجام آن بپردازیم. این می تواند از دید گیمرها بسیار شگفت انگیز باشد، به نظر من خلع سری Need For Speed در دنیای گیم احساس می شود. گیمرها در این عنوان می توانند بدون این که اتفاقی رخ دهد در اطراف شهر و یا منظره های موجود در به رانندگی بپردازند. در این شما می توانید سطح رانندگی خود را بالا ببرید و به درجات بالا برسانید. در این تغییرات آب و هوایی بسیار پویا هستند و گیمر می تواند نوع و تغییرات آب وهوایی را به خوبی مشاهده کند، آنچه که شما احساس می کنید، ماشین هم احساس می کند، در نسل آینده اتفاقات بسیاری رخ خواهد داد.

شما با داشتن یکی از پلتفرم های نسل بعد می توانید لحظات سرد زندگی خود را آسان تر بگذرانید و لحظات خوش هایتان را به اشتراک بگذارید. تجربه ی اصلی این عنوان در راه های ی است که باعث می شود یک گیمر جذب شود. در این دنیا 100 میلیون نفر ایکس باکس یا پلی استیشن دارند، من درست نمی دانم اما حداقل 20 میلیون نفر سری های NFS را تجربه کرده اند، من نمی دانم چند درصد از ساخت این عنوان به پایان رسیده است، من فقط می توانم بگویم که این عنوان فقط برای طرفداران سری NFS ساخته می شود. من می خواهم ساخت به بهترین شکل ممکن انجام شود، این موضوع نشان می دهد که این چگونه است.

nfs rivals 2
آیا شما عنوان قبلی نید فور اسپید را انجام داده اید؟ به نظر می رسد که نسخه ی نسل بعدی این عنوان کاملا متفاوت است.

من فکر نمی کنم که این یک عنوان متفاوت باشد. مطمئنا ما با تفکرات ی که در ذهن داریم می خواهیم این عنوان را به بهترین نحو در دست ساخت قرار دهیم تا بازان یک عنوان نسل بعدی را تجربه کنند. ما در این عنوان قصد داریم تا جذابی را ارائه دهیم. ما قصد داریم تا در این عنوان حوادث بزرگی رخ دهد. عنوان Battlefield در اصل با سیستم آنلاین بتل لاگ پر طرفدار شد بود. اما قسمت شبکه ای Rivals در حال حاضر با Battlefield کاملا برابری می کند، به نظر ما عنوان NFS یک فرانچایز واقعا بزرگ است. شما می دانید که، ماشین هم به بهترین شکل ممکن احساس دارد، من فکر می کنم که کیفیت در این عنوان به آخرین نقطه ی اوج خود رسیده است. آنچه که مردم فراموش کرده اند این است که چگونه دوربین به آن ماشین وصل شده است.

آیا فراست بایت 3 برای ساخت یک عنوان ریسینگ مناسب است؟ آیا در این عنوان چالش های مهمی وجود دارد؟

بله، در این عنوان گیمر با چالش های بسیاری روبرو خواهد شد، هنگامی که شما در مورد فراست بایت 3 صحبت می کنید، مردم فکر می کنند که این عنوان فقط با موتور فراست بایت 3 ساخته می شود، هنگامی که شما با یک ماشین با سرعت 200 کیلومتر بر ثانیه در حرکت هستید، با تانکی که 50 کیلومتر برثانیه سرعت دارد کاملا متفاوت است. یکی از تفاوت هایی که این دو وسیله ی نقلیه با هم دارند سرعت است و ماشین دارای سرعت بیشتری است. حال شما در این عنوان با موتور فراست بایت 3 این تفاوت را احساس خواهید کرد. من فکر می کنم که آنچه که ما در آینده انجام می دهیم بسیار مناسب خواهد بود. در این عنوان خودروهای بزرگی وجود دارند. به نظر من سری نسل بعدی NFS بهترین ماشین هایی که تا کنون در این عنوان دیده شده را دارد.

آیا سازگارکردن Frostbite 3 برای Rivals بزرگترین چالش شما بود؟

نه، هرگز. سخت ترین چیز مرتبط به Rivals ، فکر کردن به این بود که چگونه می توان تعداد افراد را درحالی که در Player و Co-op هستند به صورت همزمان یکپارچه کنیم. فکر کردن درمورد اینکه چگونه می توان یک خط داستانی را در دنیا ایجاد کنیم؟ و چگونه پیشرفته شدن را در این دنیا بگنجانیم؟

پس باید یک لحظه ای وجود داشته باشد تا همه ی این امکانات در یک خلاصه شوند ؟

بله کاملا.  من فکر می کنم AllDrive در آِینده یکی از قسمت های Need For Speed خواهد شد. فکر کنم این شبیه Autolog باشد. فکر کنم این یک موقعیت بزرگ باشد. در Rivals، مردم روش کاملا ی از تجربه Need For Speed را خواهند دید و امید داریم که افراد لذت بیشتری از با دوستان ببرند و دیگر احساس آشفتگی که در Most Wanted دیدیم را نمی بیننند. AllDrive همزمان با این که اطلاعات بیشتری  یاد می گیریم، رشد خواهد کرد.

nfs rivals 1
خوب چیز اصلی که از ساختن Need For Speed: Rivals یاد گرفتی چی بود؟

سوالتون شبیه سوال هایی هستند که بعد از مرگ از آدم می پرسند است.

تقریبا آره.منظورم اینه که هنوز ساخت ادامه دارد ؟

بله،درسته هنوز ساخت ادامه دارد.

بگذارید سوالم را جور دیگری مطرح کنم .بهترین قسمت ساخت این عنوان، چه چیزی داشت که بیشتر از همه مورد شگفتی شما واقع شد؟ از لحاظ طراحی گرفته تا فنی.

ما چالش های بی وقفه ای داشتیم. هم از نظر طراحی عنوان و هم از نظر ساختار. البته زمانی بود که تیم سازنده هم ساخت را برعهده داشت و هم ساخت یک انجین. اصلا کار آسانی نبود. ولی می دانی، فکر می کنم چیزی که ساختیم استوار است و جلسه های متعددی بعد از ship(کامل کردن) برگزار خواهد شد درباره تفاوت های این عنوان با عناوین قبلی و اینکه چه چیزهایی پیشرفته شده است. بزرگترین درس، حقیقتا این است که شما نیاز به یک فرد درست در یک موقعیت درست دارید.

حدس میزنم که این کار یک قسمت طبیعی از ساخت یک استدیو باشد!

بله همینطور است. من قبلا هیچوقت این کارها را نکردم! زمانی می رسد که شما به تیم خود که در یک اتاق با شما جمع شده اند می گویید که “خب ما به E3 خواهیم رفت و من این و این و آن را برای این نمایشگاه می خواهم! و اگر احساس کردید که تیم شما شبانه روز بر روی آن ها کار می کنند، آن وقت است که یک استدیو خوب دارید و قدرت مدیریت و رهبری شما بالارفته است!

nfs rivals 3
در میان سختی های مدیریت یک استدیو، آیا ساختن Rivals برای نسل بعد سخت بوده است؟

خیر. یاد زمانی می افتم که ( در نسل حاضر) به سراغ  پلتفرم Xbox 360 و PS3 رفتیم! خب این پلتفرم ها همانطور که مطمئنا خبر دارید، کمی خاص بودند. ولی ایندفعه این دو پلتفرم (PS4 و Xbox One) زیاد تفاوتی ندارند! چه از لحاظ ساختار سخت افزاری و چه از لحاظ موقعیت شرکت های سازنده آن ها. و اگر این سوالتان درباره موتور فراست بایت3 هست، باید بگویم که این موتور اولیه بوده و بسیار مقیاس پذیر می باشد! هرچند که یک موتور برای های ریسینگ نبود ولی موتوری بود که تمام پلتفرم ها را پشتیبانی می کرد و برای شروع خوب بود!
پس اگر از من شنیدید که گفتم که ما یک موتور ساختیم ، کمی اغراق کردیم! زیرا موتور ما یک موتور نیست! ما فقط یک لایه از عناصر Racing به فراست بایت 3 افزودیم. این کارمان به سختی ساخت یک موتور نیست ولی به نفع Need For Speed و صد البته Battlefield برای آغاز نسل بعد بوده است.

گزارشات زیادی در این زمینه که آیا فراست بایت 3 بر روی Wii U کار می کند یا نه آمده است، آیا شما برای Wii U می آید؟

خیر، Rivals برای Wii U عرضه نمی شود!

اما خود موتور چطور؟ بر روی Wii U کار می کند؟

من اطلاعی ندارم! از دیدگاه EA ، ما بر روی کنسول ها و پلتفرم هایی برنامه ریزی می کنیم که قدرت بازگشت سرمایه را داشته باشند و از لحاظ سازی آسان هستند و چه پلتفرم هایی طرفداران را برای آن ها می خواهند و در زمینه Rivals آنطوری که من می دانم برای Wii U منتشر نخواهد شد!

این در روز 28 آبان ماه برای کنسول های نسل حاضر و PC در دسترس خواهد بود و نسخه PS4 در روز 24 آبان ماه و نسخه XBOX ONE در روز جمعه اول آذر ماه منتشر خواهد شد.

0 0 رای ها
Article Rng
میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

146 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
علی
علی
میهمان
۲۴ دی ۱۳۹۷ ۱۹:۰۵

سلام کسی میدونه چطوری زبان نید فور اسپید ریواسو انگلیسی کنم …چون مال من روسیه

پایدار
پایدار
میهمان
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۰۵

سلام
دوستان معنی این عبارت چیه؟
ESF hits 0/1
با تشکر

امیرحسین
امیرحسین
میهمان
۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۹

amir:
سلام خسته نباشید

شما بلدید تو pay back دسته یا کیبورد رو جوری تنظیم کنیم که مثلا اگ دکمه x زدی دنده ۱ بشه
دکمه y زده دنده ۲ بشه
دکمه l زدی دنده ۳ بشه
و…
مثل یوروتراک ۲ که اینطور میشه
هم میتونی ی دکمه بزنی دنده بره جلو هم یه دکمه بزنی دنده بیاد پایین
یاهم
دکمه x بزنی دنده ۱ بشه
دکمه y بزنی دنده ۲ شه

میهمان
۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳

سلام.
من میخوام با کیبورد لپ تاپ گیم این بازی رو انجام بدم اما کیبورد دکمه page up و page down رو نداره چیکار کنم یعنی داره اما ترکیبیه
لطفا راهنماییم کنید

saberaam
saberaam
میهمان
پاسخ به 
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹

همون فلشای کیبوردو باید باfn با هم فشار بدی

وحید سلیمی
عضو
۲۳ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲

سلام
من تو بازی نیدفوراسپید پی بک به یه مشکل خوردم
من ماشین این شخصیت سفید پوست و فروختم
حالا که هر چی واسه این سفید پوسته ماشین میخرم ، این سیاه پوسته میشینه پشت فرمون
الان من چندتا ماشین دارم که همش واسه این سیاه پوستس
چطوری میشه یکی از این ماشینارو بدم به سفید پوسته یا واسه سفید پوسته ماشین بخرم؟
لطفا کمک کنید

admiral
admiral
میهمان
۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۷

سلام دوستان کدوم NFS که می شد نقش پلیس داشت اون بازی عالی بود ولی الان یادم نمیاد اسمش چی بود گیم پلی و گرافیکش خیلی باحال بود اگه کسی میدونه بگه لطفا که این most wanted 2 همونه یا خیر ممنون ?:-) ?:-) ?:-)

نیما هاشمی
پاسخ به  admiral
۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴

یادمه توی Need for Speed: Hot Pursuit 2 می شد. البته قدیمیه! توی این جدیدها یادم نمیاد کدوم این قابلیت رو داشتن…

lakzaei
lakzaei
میهمان
۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶

سلام میشه راهنمایی کنید که چجوری بتونم بازی NFS unidercover

مهدی
مهدی
میهمان
پاسخ به  lakzaei
۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۳۴

سلام.چطور میشه فرمون رانندگی رو از رو شوک به جهت های چپ و راست و بالا و پایین تغییر داد؟

مهدی
مهدی
میهمان
۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۲۱:۳۹

سلام خسته نباشید

لطفا جواب من رو بدید
اول بازی بلد نیستم باید کدوم دکمه رو بزنم که ادامه بازی بده همونجا که تازه ماشین پلیس رو بهت میدن و یادن میدن چطوره از نقشه استفاده کنی میگه page up هر دکمه ای زدم نیومد لطفا جواب بدید

ali
ali
میهمان
پاسخ به  مهدی
۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۶:۲۵

منم همین مشکلو دارم میرم تویه بازی اولش که اون ماشی پلیس مرسدس بنز لعنطی یه تصویر میاد بعد برای رفتن به ادامه ی بازی باید دکمه ی pgup upرو بزنی ولی من همه دکمه هارو امتحان کردم ولی هیچی نشد لامصب موندم چیکار کنم . لطفا سریع پاسخ بدید. ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)

ali
ali
میهمان
۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸

سلام من یه سوال دارم،میشه با فرمون need for speed rivals رو بازی کرد؟اگه میشه لطفا بگید چطور میتونم تنظیماتش رو درست کنم؟لطفا اگه کسی میدونه جواب بده ممنون

امید
امید
میهمان
۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۴۷

Complete Hot pursuit HARD Grand tour
یعنی چی گرند تور کجاس?

امید
امید
میهمان
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۲

عاقا یکی جواب بده جون خودتون

امید
امید
میهمان
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۴

Drift 274m in one go
یعن چی!?
هر کاری میکنم دریفتام بیشتر از ۱۰۰ یا ۱۱۰ تا نمیشه

امید
امید
میهمان
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۷:۱۵

Earn a 5x multiplier یعنی چی

سید
میهمان
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸

دوستان معنیه wreck a copچیه

محراب
محراب
میهمان
۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱

چه جوری میشه از پلیس در بیای

نفس
نفس
میهمان
پاسخ به  محراب
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۲۱:۵۵

SWITCH TO RACER CAREER

نفس
نفس
میهمان
پاسخ به  محراب
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۲۲:۱۱

SWITCH TO RECER CAREER

احمد
احمد
میهمان
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶

سلام .ببخشید GET 5 PERFECT NITROUS یعنی چی؟

نفس
نفس
میهمان
پاسخ به  احمد
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۲۱:۴۵

زدن ۵ بار نیتروژن عالی و به جا

سید مهدی
سید مهدی
میهمان
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶

سلام علیکم خدمت اقا میثم.
من بعد از یه مدتی بازی کردن الان که میخوام بازی کنم ارور میده و باز نمیکنه اصلا بازی رو.چند تا کرک هم دانلود کردم ولی هیچکدوم فایده نداشتن و الان دیگه ارور هم نمیده. و بازی رو هم باز نمیکنه.اگه میشه یه کرک reloaded سالم توی سایتتون بذارید برای ما که این مشکل رو داریم.متشکرم. یا حق

کیوان
کیوان
میهمان
۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ۱۵:۰۵

سلام turbo slam توی بازی که پیغام میده یعنی چی اصلا چجوری باید از turboاستفاده کرد ممنون میشم که جواب بدین

متین
متین
میهمان
۱۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴

چجوری باید دنده بازی را دستی کنم ممنون میشم جواب بدین

arash
arash
میهمان
۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ۲۰:۱۷

سلام من نید فور اسپید رایولز روی ایکس باکس تا تهش رفتم همه ی ماشین ها بازه به جز ماشین آخری که مازاراتی هست اون رو چه جوری باید باز کنم؟

بهزاد
بهزاد
میهمان
۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۷:۲۸

ببخشید چجوری میشه مرحله اول head to head رو رد کرد هرکاری میکنم نمیشه لطفا راهنمایی کنید

نفس
نفس
میهمان
پاسخ به  بهزاد
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۲۲:۰۹

اگه تنظیمات کیبورد رو تغییر نداده باشین با دکمه Enter میتونید head to head بگیرید با یه ماشین و مرحله رو رد کنید

matin
matin
میهمان
پاسخ به  بهزاد
۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸

باید بری نزدیک ماشینای مسابقه که تو جادن بعد L1رو بزنی تا با هم مسابقه بدن

سعید
سعید
میهمان
۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹

من وقتی تو بازی می خوام ماشین ۲ رو بگیرم می گه مکان را انتخاب کنید من هر دکمه ای رو که می زنم فایده نداره نمی دونمچرا لطفا کمکم کنید

على
على
میهمان
۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶

چجورى میشه tach hit a racer رو رد کرد

مصطفی
مصطفی
میهمان
پاسخ به  على
۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۸

باید به طور حرفه ای در حال مسابقه تو خیابون حریفتو نابود کنی

محمد
محمد
میهمان
۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰

سلام من وقتی وارد بازی شدم همون اول یه کادری میاد که میگه page up ولی هرچی میزنم نمیره
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

scarfian
scarfian
میهمان
۲ بهمن ۱۳۹۴ ۲۱:۱۳

چجوری میتونم need for speed_revals رو انلاین بازی کنم ممنونم از کمک هاتون :blush: :blush: :blush:

saleh
saleh
میهمان
۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۹:۲۷

یه سوال داشتم اول بازی که شروع میشه یه پنجره باز میکنه و پایینش مینویسه pgup را بزن. این pgup چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نفس
نفس
میهمان
پاسخ به  saleh
۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰

این Page up ینی شما آماده میشین بر ای شروع بازی و وقتی میزنین بازی شروع میشه همون اول تو توضیحاتش میگه وقتی بازی رو نصب میکنید

سید
میهمان
پاسخ به  saleh
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵

پیج اپ

mohamad
mohamad
میهمان
۲۸ دی ۱۳۹۴ ۲۲:۵۱

salam age mishe javabe manam bedid manon

mohamad
mohamad
میهمان
۱۷ دی ۱۳۹۴ ۲۳:۱۲

سلام اقا چه جوری میتونم slipstream رو رد کنم راهنمایی کنید

امیر
امیر
میهمان
۳ دی ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴

سللام دوستان یه سوالی داشتم تو بازی need For Speed Rivals مینویسه hit cops2 times with the stun mine چیکار باید بکنم ممنون میشم راهنماییم کنیین تشکر

شایان
شایان
میهمان
پاسخ به  امیر
۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۴:۳۳

سلام داداش ببین توی تکنولوژی ها برو ببین ی چیزی هست به اسم مین اونو بخر بعد برو تو مسابقه یه پلیسو پیدا کن جوری برو که اون دقیقا بیوفته پشت سرت هروقت افتاد پشت سرت یکی از اون مین هارو بنداز پلیس هم میزنه روش این کارو دو بار انجام بده تمام میشه

علی rock
میهمان
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۳:۱۵

چرا تو بازی موسوانتد نمای داخل نداره چطور کنم تا از داخل نشون بده

علیرضا
علیرضا
میهمان
۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۵:۵۷

سلام چگونه میتوان در بازیmost wanted2سرعت سنج رو ازmphبهkm/hتبدیل کرد؟ ?:-)

علی
علی
میهمان
پاسخ به  علیرضا
۱۱ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲

تنظیمات > گیم پلی > واحد رو از امپایر بذار رو متریک

smartrabbit
smartrabbit
میهمان
۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۷:۲۵

باسلام.من این بازیو روی لپ تاب نصب کردم ولی میخام با دسته بازی کنم ولی نمیشود.چکار باید بکنم.باتشکر

ارش
ارش
میهمان
۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱

هیچ کس نیست که ادمو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

ارش
ارش
میهمان
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰

من نمیدونم که این پلیس چه جوری شوک میزنه هر دکمه ای که میزنم همچین کاری نمیکنه الان گیرکردم هرکی میدونه لطفا راهنمایی کنه 😥 😥 😥 😥

محمد
محمد
میهمان
پاسخ به  ارش
۸ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹

اول باید امتیاز لازم برای شوک گرفته شود بعد تو منوی تنظیمات شوک رو انتخاب کنی

scarfian
scarfian
میهمان
پاسخ به  ارش
۲ بهمن ۱۳۹۴ ۲۱:۱۷

عزیزم تو اول برو تو تنظیمات کیبرد ۲ تا عملکرد هس که رو دکمه ای تنظیم نیست یکی از اونارو رو دکمهی ۱ و اونیکی رو بزار رو دکمیه ی ۲ مشگلت حل میشه

امیر
امیر
میهمان
۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۸:۴۸

باسلام
لطفا به سوال من پاسخ دهید
۱-باکدام دکمه می توان هوای بازی را تغییر داد؟ :smug: :smug: :smug: :smug:

محمد
محمد
میهمان
پاسخ به  امیر
۸ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵

هوای بازی خودش عوض میشه

نفس
نفس
میهمان
پاسخ به  امیر
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۲۱:۴۳

هوا خودش عوض میشه و شما نمیتونی تغییرش بدی

مهدی
میهمان
۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰

ممنون بابت مطلب خوبتون.

مجتبی
میهمان
۱۴ آبان ۱۳۹۴ ۱۹:۴۵

Silver any [MED] Event یعنی چی من نمیدونم موندم 😕 😕 😕

Hossein
Hossein
میهمان
پاسخ به  مجتبی
۱۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۰۱

یعنی دوم شدن در هر مسابقه ای در سطح مدیوم

یحیی شکری
یحیی شکری
میهمان
۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳

من هر کاری میکنم originجواب نمیده واسه انلاین چه کنم :pain: :pain: :pain: .

یحیی شکری
یحیی شکری
میهمان
۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲

من هر کاری میکنم originجواب نمیده واسه انلاین چه کنم :pain: :pain: :pain:

کارن
کارن
میهمان
۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۴۳

سلام معنی zero hour تو پلیسیش چیه ؟باید چیکار کنم ؟ تو اینترنتم میزنم چرتو پرت میاره!تورو خدا کمکم کنید دارم دیوانه میشم

رضا
رضا
میهمان
۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۹:۲۱

سلام دوستان
من همین امروز قفل تعداد زیادی از ماشینهای نید فور اسپید ریوالز رو در کمال ناباوری شکستم به راحتی البته خودم هم از یه سایتی این مطلب رو یاد گرفتم ولی نه به صورت کامل ولی خودم تکمیلش کردم
کسی خواست میتونم راهنماییش کنم

فرید
فرید
میهمان
پاسخ به  رضا
۸ دی ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷

معنی esf چیه؟تو یکی از مراحل بازیه

mehran
mehran
میهمان
۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳

برای آزاد کردن ماشین ها باید به لیستی که در سمت راست میاد توجه و به آن عمل کنیم اگه هم معنی هاشو نمیدونید اون عبارتو تو اینترنت سرچ کن تا بفهمی

جواد
جواد
میهمان
۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶

چرا نمیشه بازی رو دو نفره انجام بدیم؟ چرا نمیش با دسته بازی کرد؟

محمد
محمد
میهمان
۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱

سلام خسته نباشید من بازی رو نصب کردم داخل بازی میرم ولی داخل بازی تیک داره نمیشه درست بازی کردتوروخدا کمکم کنید درستش کنم به ایمیلم بفرستین ممنون.
mrkh536073@gmail.com

دانیال
دانیال
میهمان
۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵

با سلام
در هنگام شروع بازی گزینه بک اپ میده، روی یک تصویر کوچکتر شبیه به تبلت که روی بازی زاهر میشه، این رو چطور میتونم ازبین ببرم ؟
مرسی

سامان
سامان
میهمان
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۲۰:۳۴

with pursuit tech چیه من خودم رشته زبانم همه رو اجرا کردم اما نمیشه ؟

get slams همینجور؟؟؟؟؟/؟//////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-/

امیر
امیر
میهمان
پاسخ به  سامان
۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲

نحوه رد کردن مرحله time trane چیه. اخه مرحله اش یه جوریه که باید تو تایم مورد نظر تمومش کنی ولی نمیدونم چرا هر چقدر تلاش میکنم نمیتونم

نفس
نفس
میهمان
پاسخ به  سامان
۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸

این مرحله تکنولوژی پیگیری . که باید از منو برنامه بگیریش در حین مسابقه که میدی پلیس میاد دنبالت ازش استفاده کنی

امیرحسین
امیرحسین
میهمان
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۲۰:۳۵

آقا یکی بمن بگه این چطوری سیو میشه دیوونه شدم از بس از اول بازی کردم ۸-) 🙁 :-(( 😥

amir
amir
میهمان
پاسخ به  امیرحسین
۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۷:۴۴

سلام اگه اون اول رو درست بری مرحله هاشو اتوماتیک سیو میشه

سید حسین
سید حسین
میهمان
پاسخ به  امیرحسین
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵

سلام.شما بعد از این که برخی مراحل گفته شده رو انجام دادین باید به نزدیک ترین comand post یعنی یکی از پایگاه های پلیس بری.اون جا که رفتی کل امتیازات و پولی که کسب کردی رو محاسبه می کنه.بعد از command post بیا بیرون خودش سیو میشه. :yes: :yes:

محمد
محمد
میهمان
۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۱۶

با عرض سلام و خسته نباشید .
من یه سوالی داشتم درباره ورود به داخل ماشین بازم تاکید میکنم داخل ماشین ؟تا بتونم اجزای داخلی اون رو ببنیم اما نمیتونم واردد بشم و همه ی دکمه هارو امتحان کردم نتونستم اگه میشه لطفا کمکم کنید ?:-) 😥 😥

Hassan salehi
Hassan salehi
میهمان
۳ مرداد ۱۳۹۴ ۲۱:۵۳

با سلام خدمت شما چجوری میشه بازیرو تو ایکس باکس ذخیره کرد.

ali
ali
میهمان
۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۰۴

با سلام, من بازی را نصب کردم و وارد شدم ولی کیفیت و سرعت بازی چندان بالا نیست. می خواستم دلیلش رو بدونم.
با تشکر.

اش
اش
میهمان
۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۴

باسلام چرا وقتی بازی رو نصب میکنم نمیاره

کیوان
کیوان
میهمان
۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۴۹

من نمیدونم مرحله مسابقه ضربه با تکنولوژی پیگیری رو چطوری پاس کنم

امیر محمد (حتما جواب بده)
امیر محمد (حتما جواب بده)
میهمان
۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۸:۵۳

با سلام {لطفا جواب بدید} چطوری می شه انلاین بازیش کرد ؟؟؟؟؟ 😥 🙄

محمد
محمد
میهمان
پاسخ به  امیر محمد (حتما جواب بده)
۸ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸

باید اکانت بخری

Amir
Amir
میهمان
۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۱۹

سلام من بازی رو با موفقیت ریختم ولی موقعی که بازی رو باز کردم بازی بعد از یه مدتی کند میشه بعد صدا قطع و وصل میشه من با ویندوز هشت ۳۲ بیت بازی رو ریختم لطفا کمکم کنید سریع لطفا باتشکر از سایت خوبتون

مهیار
مهیار
میهمان
۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۵۴

سلام من دوتا سوال دارم یکی اینکه چجوری باید ماشین های بعد استون مارتین و باز کرد و یکی دیگه هم اینکه با پلیس چجوری میشه شوک وارد کرد هرکی میدونه یا تو اینجا یا به جیمیلم بگهmahyar13781077@gmail.com

مجید
مجید
میهمان
پاسخ به  مهیار
۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۹:۰۰

من هم مشکل قفل کردن شوک رودارم نمیدونم چطوراین کارراانجام بدم بخصوص سیگنال جامپmajidronagh@yahoo.comممنون میشم کمکم کنید

محمد
محمد
میهمان
پاسخ به  مهیار
۸ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲

۱- امتیاز لازم را بیار ۲- شوک باید انتخاب کنی

gameer
عضو
۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱

سلام دوستان من این nfs rivals رو نصب کردم افت فریم داشت درست کردم ولی حالا هروقت از بغل به ماشین ها ضربه میزنم ماشین پرت میشه اون طرفااااااا بعدم که دوباره بازی لود میشه ماشین انگار تو زمین گیر کرده و و فقط در جا میزنه و بعضی مواقع هم قفل میکنه
لطفا اگه راهکاری هست بگید ممنون

Mohsen Abdolvand
عضو
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰

سلام به همه دوستان
درخواست راهنمایی داشتم ؛
در مورد کارهایی که باید انجام داد تا خودرو های جدید Unlock بشن .
مثلا hit a racer with pursuit tech یا چه عملی باید انجام داد ؟get 3 slams while using turbo

نیما
نیما
میهمان
۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰

سلام دوستان لطفا یکی بهم بگه چطور تو این بازی دکمه دسته pc رو تنظیم کنم؟

مسلم
مسلم
میهمان
پاسخ به  نیما
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۴:۴۸

سلام.این بازی فقط با دسته ایکس باکس۳۶۰ اجرا میشه وتغییر هم نمیشه داد

Knight
Knight
میهمان
۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۲۰:۳۰

سلام دوستان من یک مشکل اساسی با این بازی دارم که تا الان هیچ راه حلی براش پیدا نکردم. به نظر من یک عیب بزرگی که این بازی داره اینه که Map ، ثابت نیست و همش میچرخه. روی نقشه، سر ماشین رو به بالا ثابته و نقشه میچرخه. این به نظر من خیلی بده بخاطر اینکه اصلا نمیشه مسیرها و جهت ها و مکانهای مختلف شهر رو یاد گرفت. اگه نقشه ثابت باشه و ماشین روی نقشه حرکت کنه، با کمی گشت و گذار در خیابونا میشه مسیرها رو یاد گرفت. نمیدونم منظورمو تونستم برسونم یا نه؟؟؟ مثلا من… بیشتر بخوانید

m.hossein
m.hossein
میهمان
پاسخ به  Knight
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵

حرفت اصلا درست نیست. من تمام نقشه ی این بازیو حفظم. حد اقل ۳ بار کل این بازیو تمومش کردم. دیگه حتی به نقشه هم نگاه نمیکنم. نمیشه که با یبار بازی کل نقشه رو یاد گرفت پسرجان….
خوبه قبل از هر حرفی که میخوایم بزنیم. یکم فکر کنیم………

مهران
مهران
میهمان
۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸

سلام من بازی رو نصب کردم اول افت فریم داشت بعداز کلی گشتن تو اینترنت یه راه حلی پیدا کردم ولی حالا گزینه یpage upفعال نمیشه.خواهشا کمک کنید.

امیر
امیر
میهمان
۲۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳

سلام میشه کمکم کنین و بگین این پیغام تو بازی ریوالز یعنی چی get 3 slams while using Turbo ممنون میشم چون نمیتونم ماشین آزاد کنم

مسلم
مسلم
میهمان
پاسخ به  امیر
۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۴۵

سلام یعنی سه بار از توربو استفاده کن به جایی هم نخور

Arshan
Arshan
میهمان
۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۸:۱۳

من همه ی مرحله ها رو رد کردم دیگه مرحله نمونده و نمیتونم ماشین ازاد کنم
چیکارکنم بخدا حوصلم له شد داغون شد
هااااا آقو یکی جواب بده

میهمان
۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶

من پدرم در اومد

کل اینترنت رو گشتم برا این مشکل افت فریم
یه راه حل هایی بود البته ، ولی تصادف که کنی ماشین میره هوا نمیدونی تا کجا میره |:

اساتید محترم شما یه چاره ای بیاندیشید پلیز :inlove:

four
four
میهمان
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲

سلام من خیلی وقت پیش یه بازی ماشین سواری کردم که خیلی جالب بود .ولی هر کاری میکنم اسمش رو یادم نمیاد که دوباره برم پیداش کنم و بازی کنم .یه خلاصه ای از بازی رو میگم اگه کسی اسم بازی رو میدونه کمکم کنه .این بازی ماشین سواری به صورت مرحله ای بود و مرحله اولش یه هواپیما از بالا یه موشک پرت میکرد باید با سرعت بالا از موشک فررار میکردی بین را باید از موانع مثل تنه درخت میپریدی یا یه جای دیگه باید ماشین رو کج میکردی و از لای دیوار با ماشین عبور میکردی ….… بیشتر بخوانید

poryia
poryia
میهمان
۶ اسفند ۱۳۹۳ ۲۳:۵۲

salam agha jone harki dost darii iekii behem bege ke akhariin mashinesh ke maseratiee chetori baz mishe

متین
متین
میهمان
پاسخ به  poryia
۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴

چجوری ماشیناشو باز کردی؟
تورو خدا بگو

ali
ali
میهمان
۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۲۰:۴۶

hit a racer with pursuit tech چگونه رد کنم؟
😥 😥 😥

مسلم
مسلم
میهمان
پاسخ به  ali
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸

اینها رو تو گوگل ترجمه کن.مثلا hit a racer with pursuit tech یکی رو با این ابزار بزن.shock.EMP.NFS

payam
payam
میهمان
۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۳۱

چه جوری باید مسابقه hit a racer with pursuit tech رو انجام بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 😥 😥 😥

armin
armin
میهمان
۶ دی ۱۳۹۳ ۲۰:۲۳

چه طور دسته pc رو روش به کار بندازم؟ ?:-) ?:-)

MZ
MZ
میهمان
۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۳:۳۸

:waiting: :devil: :chick: :cyclops: :island: :chic: :inlove: :inlove: :starving: :pizza: :jump: :stop: :coffee: :plate: :handshake: :highfive: :camera: :clock: :handcuffs: :poop: :cigarette: :sheep2: :reindeer: :snail: :brokenheart: :car: :announce: :peace: :yinyang: :yinyang: :flagus: :moon: :star: :sun: :skeleton: :handshake: :idk: :rotfl: :no: :yes: ?:-) :quiet: :chic:

me
me
میهمان
۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۵:۲۸

این پلیسش چطوری شک میزنه؟این یعنی چی spike strip hiits

مسلم
مسلم
میهمان
پاسخ به  me
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹

میخ بنداز

callaf
عضو
۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۷:۵۱

سلام :shame:
چه جوری من تواین بازی مرحله برم تا ماشین ازاد کنه 😥
میتونم ظاهرماشینهامم عوض کنم

cop policer
cop policer
میهمان
پاسخ به  callaf
۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱

کاری نداره که باید به دستور العمل هایی که در گوشه ی بازی است عمل کنی

متین
متین
میهمان
پاسخ به  callaf
۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۶

Koja

متین
متین
میهمان
پاسخ به  callaf
۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳

اره
بایدبه دستور هایی که سمت راست صفحه بهت داده عمل کنی

اقبال
اقبال
میهمان
۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۳:۲۷

سلام من این بازی را در ps4 دارم اما میخوام ۲ نفره(آنلاین نه! با ۲ دسته ) بازی کنم . نمیدونم کجا میتونم این کار رو بکنم
توی قسمت MULTIPLAYER میگوید باید در psn وارد شوم! درحالی که من نمیخوام آنلاین بازی کنم فقط میخواهم با ۲ دسته با دوستم بازی کنم
لطفا راهنمایی بفرمایید

محمد
محمد
میهمان
پاسخ به  اقبال
۲ آذر ۱۳۹۳ ۲۱:۲۶

اینو منم می خوام به منم بگید

123
123
میهمان
پاسخ به  اقبال
۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸

من هم می خوام به منم بدین!

متین
میهمان
۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲

چتوری توی دندهای میشه کرد
:-X

حمیدرضا
حمیدرضا
میهمان
۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵

آقا این بازی فوق العاده است!اگه سیستمتون میکشه حتما بازی کنید این ورژن رو!معرکست!!!
راستی کسی نمیدونه چه طور میشه ریوالز ر آنلاین بازی کرد؟اکانت EA دارم…
خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

علیرضا
علیرضا
میهمان
۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵

سلام … دوستان من یه مشکل بدی دارم با این بازی … دسته رو کامل میشناسونم…اما جهت ها (چپ و راست) و وقتی میزنم دوربین هم باهاش میچرخه … با xpadder کار میکنم … دسته هم دسته ps1 هست که با رابط وصل میکنم…تو هیچ بازی این مشکل رو نداشتم …هات پرسوییت رو هم راحت بازی کردم بدون مشکل. خیلی خوب دسته رو شناسایی میکنه ولی مشکلم فقط با جهت های چپ و راسته که لعنتی هم زمان با چرخش فرمون، دوربین هم باهاش میچرخه…خواهش میکنم راهنمایی کنید

leon
leon
میهمان
۶ مرداد ۱۳۹۳ ۲۱:۲۰

سلام ..من گرافیک ام ۲g رم ام ۸گیگ cpu amd 2.7 3.4m ghz

بازی با رزولیشن خیلی پایین اجرا میشه…قطعاتم پایینه یا نه…..اگه ایمیل کنید واقعا ممنون میشم

vahid
vahid
میهمان
پاسخ به  leon
۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۸:۴۲

شاید سی پی یوی تو ضعیف باشه . مابقی امکان نداره ضعیف باشن

reza
reza
میهمان
۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳

چجوری بازی سیو میشی بازی من هرکاری میکنم سیو نمیشه تو کامپیوتر

میهمان
پاسخ به  reza
۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲

بعد از جمع کردن مقداری پول، قبل از اینکه پلیس دستگیرت کنه باید خودتو به Hideout یا مخفیگاه هایی که توی نقشه هست برسونی و وقتی نزدیکشون شدی Backspace رو بزنی تا برگردی به داخل گاراژ! اونوقت سیو میشه.

F.C.B
F.C.B
میهمان
۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۳:۰۳

سلام.خواهش میکنم بهم بگید تو ایکس باکس ۳۶۰ با چی دنده عوض میکنه؟

Morteza
Morteza
میهمان
۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰

سلام دوستان من یه مشکلی برای شروع بازی دارم اونم اینه که بعد از نشون دادن دمو بازی وقتی میخوام کنترل ماشین رو به دست بگیرم یه کادر باز میشه و دو تا گزینه میاد به این شکل page up و START RACE من تمام دکمه های کیبورد رو زدم اما هیچ اتفاقی نمیوفته اگه کسی میدونه لطفا کمکم کنه با تشکر
🙁 🙁 🙁 🙁

jack hacker
jack hacker
میهمان
پاسخ به  Morteza
۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶

کلید page upرا در کیبورد پیدا کن و بزن

alireza
alireza
میهمان
۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶

salam man vaghti bazio nasb kardam in eror ro dad midonin moshkel az kojas? age begid mamnon misham
create process faild code5
access is denied ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)

علیرضا
علیرضا
میهمان
پاسخ به  alireza
۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳

سوالات و مشکلات درباره ی بازی ها رو در انجمن مطرح کنید

arman
arman
میهمان
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۰:۱۲

aga mishe ye ahang az birun bazi ro play kard tu bazi
?:-)

farzad
farzad
میهمان
۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۸:۰۲

salam be hame
man too bazi harcheghadr dombale dande dasti gashtam nabood yani vaghean dande dasti nadere?

محمد
محمد
میهمان
پاسخ به  farzad
۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲

میتونی با کنترل و شیفت به صورت دستی دنده عوض کنی رفیق

محسن
محسن
میهمان
۱۷ دی ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲

سلام من تمام مسابقات رو بردم (gold)هم پلیسی و هم معمولی ولی نه ماشین جدیدی میده نه مسابقه جدید لطفا منو راهنمایی کنید :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-((

shayan
shayan
میهمان
پاسخ به  محسن
۱۳ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۳۱

توی گاراژ برو رو CHANGE SPEEDLIST کی از اون سه مرحله رو به دلخواه انتخاب کن بعد کارهایی که نو اون کادر ها هست توی بازی انجام بده بعد برگرد تو گاراژ

SHADOW
SHADOW
میهمان
۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۸:۰۸

بابا اعصابم داغون شد یه کم بازی میکنی میاد بیرون .میگه close the program . تورو خدا کمکم کنید.تشکر 😥

میهمان
پاسخ به  SHADOW
۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۲۲:۳۹

باید توی فروم ها و انجمن ها دنبال این مشکلات برگردید.

بابک
بابک
میهمان
۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۹:۱۸

سلام من که با یه گرافیک ati6950 xfx1g با روزلیشن ۱۶۰۰*۹۰۰ مثل ماست با ۴۰اف پی اس اجراش کردم . مثل گرید نیست اما خیلی خوبه گرافیک هم خوبه نه عالی! تا عالی هنوز مونده !!! :ZZZ:

SHADOW
SHADOW
میهمان
۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۶:۳۳

سلام من لپ تاب دارم و بازی need for speed rivalsروی اون نصب کردم گرافیکم ۲ هستش.اما بازی گیرمیکنه باید چی کارکنم ؟با دسته بازی میشه؟ممنون میشم جوابم رو بدین

اشکان شمسی
اشکان شمسی
میهمان
پاسخ به  SHADOW
۱۲ فروردین ۱۳۹۳ ۱۵:۵۲

ماله منم دقیقا اینجوریه همش گیر میکنه .
پدرم در امده .
هیچی بلد نیستم . :reallypissed:

احسان
احسان
میهمان
پاسخ به  SHADOW
۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳

مال منم همین مشکل رو داشت، کارت گرافیکت رو آپدیت کن + نسخه ۱.۳ rivals رو هم برو دانلود کن (باید روش بریزی، چیزی حدودی ۷۰ مگه). مشکلت حل میشه.

محمد202020
محمد202020
میهمان
۲۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴

این نسخه Need For Speed Rivals
تو کامپیوتر ۲نفره میشه؟

Cyrus
Cyrus
میهمان
۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۷:۴۱

در جواب دوستمون جناب BuBo باید بگم که اگر مایل به تجربه ی رانندگی واقعی هستید میتونید از رانندگی توی پیست کارتینگ نهایت لذت رو ببرید یا عضو تیم رالی بشید بازی توی دنیای مجازی درسته که باید به واقعیت نزدیک باشه اما اگه کاملا هم واقعی بشه قابل تحمل نیست و خسته کننده میشه . یه گیمر توی بازی ترجیح میده کارایی رو که توی واقعیت نمیتونه انجام بده رو بازی کنه need for speed هم تمرکزش رو روی همین مسئله یعنی افزایش سرعت هیجان و امکانات گذاشته . اما بعضی شکست ها و مشکلات need for speed رو… بیشتر بخوانید

سید حسین ایزدی
عضو
۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷

از زمانی چشمم به چشم Grid افتاد فهمیدم Racing فقط گاز دادن نیست، NFS منو خسته کرد از بس گاز دادم، وقتی دستی کشیدن و ترمز گرفتن اونقدر برات مهم نیست، وقتی فاصله ت از رقیبت زیاده یه نگاه تو map میندازی میبینی انگار حریفت ماشینش رو بسه به جت بعد از چند ثانیه پشتته ولی از اون به بعد عادی حرکت میکنه وقتی ماشین های دیگه که با cpu کنترل میشن فقط هوشمند هستند و مثل انسان جای خطایی براشون تایین نشده. خودشون هم به شدت متوجه خوبی Grid شدن که shift رو دادن ولی از اون به بعد… بیشتر بخوانید

علیرضا رمضانی
عضو
۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۴:۴۹

دلم برای G++ تنگ شده.
:struggle:
امکان داره برگرده؟ :struggle:
این گزارش ها برای خود گیم ایمگ هستش یا از یه سایت دیگه ترجمه شده؟
۸-)

amir hosseini
عضو
۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴

من هم امیدوارم این نسخه کار خوبی از آب در بیاد .

Masiha King
عضو
۵ مهر ۱۳۹۲ ۲۱:۳۵

امیدوارم هرچه زودتر این دوران نقاهت رو بگذرونید به اون روزهای اوجتون برگردید 😉

Masiha King
عضو
۵ مهر ۱۳۹۲ ۲۰:۵۳

واقعا خیلی ناراحت کننده اس که گیم ایمگ دیگه اون گیم ایمگ سابق نیست :weep:

دیگه از اون نقد های ویدیویی و فوق العاده قوی

از اون اولین نگاه های بسیار مفید

از اون مقایسه های جذاب

گیم سوخته

و
و
و

دیگه خبری نیست 😥
نمیدونم ما کاربرا مقصریم یا مشکل جای دیگه اس ولی بازم ممنون داش میثم که حداقل روزی چند تا خبر میذاری که سایت نمیره :idk: :struggle: