نیم ساعت

نیم ساعت | گیم پلی بازی XCOM 2

بسیاری از گیمرها تجربه بازی های استراتژیک نوبتی را دارند. این سبک از بازی با توجه به نوع ساختار و مکانیکهای آن با سلایق برخی از گیمرها جور در نمی آید و بعد از انجام آن به مدت کوتاه شاید دیگر هیچ وقت سمت آن بازی یا سبکهای مشابه نروند. حوصله و صبر زیاد و دقت زیاد به داشته ها و محیط باعث می شود این نوع بازی ها گیم پلی طولانی داشته باشند ولی با این حال آنچنان طرفداران زیادی را برای خود نگه ندارند. اشتباهات کوچک و ریز می تواند این بازی ها را به شدت از چشم گیمرها بیاندازد و بازی در بازار فروش جایی نداشته باشد. اما XCOM 2 توانسته تمامی المانهای موفقیت در این سبک بازی ها را در خود جمع کند و متای 88 این بازی گویای این موفقیت است. با نیم ساعت از گیم پلی بازی XCOM 2 همراه وی جی مگ باشید.

یکی از بازی های رایگان ماه June برای PS+ بازی XCOM 2 است که همانطور که گفته شد به صورت رایگان در دسترس اهالی PS4 دار که عضویت PS PLUS را دارند، قرار گرفته است. این بازی استراتژیک که به صورت نوبتی هم انجام می شود طرفداران خاص خودش را دارد و همچنین پرداخت خوب و موفق این بای باعث شده که گیمرهای زیادی را نیز به خود جلب کند. متای این بازی روی PS4 نمره 87 و روی PC نمره 88 است که برای بازی ای با این سبک بسیار قابل قبول است. سبک این بازی به طور دقیق Tactical role-playing  Turn-based tactics است که به زبان ساده استراتژیک نوبتی به آن می شود گفت.

تیم وی جی مگ نیم ساعت از گیم پلی این بازی را برای شما انجام داده که در این ویدئو علی ذاکری را به عنوان گیمر و دانیال نوروزی را به صورت همراه خواهید دید. همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت گیم پلی بازی XCOM 2 .


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۱۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • آقا اگر بشه نیم ساعت اول بازی فانتوم پین همان فصل بیمارستان را هم لطف کنید د بذارید خیلی عالی میشه این قسمت بازی خیلی جذاب و خوراک نیم ساعت :yes:

  • آقا اگر بشه نیم ساعت بازی هایی را بیشتر مار کنید که طرفدار های زیادی داشته باشد فکر نکنم این سبک بازی به غیر از دو نفر(یکی همین اقای ذاکری) دیگر طرفداری داشته باشد حالا اگر بازی جدید خوبی فعلا نیامده و نداریم برید سراغ بازی های پر طرفدار و محبوب قدیمی هر بازی ارزش نیم ساعت ندارد

 • من حس میکنم علی اقا ته دلش ناراحت میشه . شوخیای اینجوری جاش تو جمع دوستاس .همین شوخی یا بدترش تو جمع خودشون باشه شاید ناراحت نشه ولی توی ویدیو که کلی ادم میبیننش شاید ناراحت بشه

  علی اقا من میدونم تو تنهایی خیلی بهتر ازینا بازی میکنی ۸-)

  • آقا چه خبره?چرا ناراحت ما شوخی میکنیم که کاربرامون هم بخندن هم لذت ببرن .
   جنبه تو تیم ما موج میزنه خیالتون راحت?

 • علی آقا خان ذاکری مارو ببخش…من که توبه کردم…یه سری افراد پشت صحنه به ما خط میدادن که اسم نمیبرم…{م.ط- م.ق}

  میثم قربانی….میثم قربانی و محمد طالبیان میخواستن منو با خط کش بِزِنَن!!!!!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

  حلال کن علی ذاکری عزیز 😀 😀 😀 😀 :laugh:

  • والا من سمت بازی هایی میرم که کمتر کسی سمتش میره. استعدادمو دوستان کشف کردن ??
   باید کم کم سمت بازی های خاص ترم برم