نیم ساعت

نیم ساعت | گیم پلی SOMA


یکی از بازی‌هایی که به صورت رایگان در اختیار کاربرهای PS Plus برای ماه جاری میلادی قرار گرفته، است. بازی که در این قسمت از مجموعه آیتم به گیم‌پلی آن پرداخته و اینجا می‌توانید آن را مشاهده کنید. اثری ترسناک و علمی تخیلی که تجربه آن میتوانید برای هر گیمر دوستار بازی های ترسناک جذاب باشد. همراه وی جی مگ باشید.( )

وقتی نام بازی ترسناک به میان می آید، احتمالا نام بازی Amnesia نیز جزو یکی از بازیهایی ست که به ذهن متبادر می شود. سازنده بازی Amnesia یعنی Frictional Games در سال 2015 آخرین ساخته خود یعنی را منتشر کرد. بازی نیز همانند بازی های قبلی این کمپانی تمی ترسناک و البته علمی تخیلی دارد و جریانات آن در زیر دریا و در محیطی عجیب دنبال می شود.

بازی همانطور که گفته شد در سال 2015 برای PS4 و PC عرضه شد و در سال 2017 نیز برای XBOX One منتشر شد. این بازی نمرات خوبی نیز از آن خودش کرده است طوریکه روی PS4 نمره 79 و روی PC نمره قابل قبول 84 را به دست آورده. در این به قسمتهای اولیه این بازی پرداخته ایم و البته آنچنان که باید نتوانسته ایم در این بازی پیشروی کنیم. همراه وی جی مگ باشید با اولیه از .


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

9 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
حمید

من بعد این بازی یکی دو هفته تو شوک بودم.نقطه قوت بتزی اتمسفر فوق العاده و داستان قشنگ و باورپذیر و انتخابای کم ولی به شدت تامل برانگیز و سختشه.

حسین اسدی

کل سر زدنای جسته و گریخته من : جسته و گریخته هر از گاهی یه چکی میکنم سایت رو. اونم از زمان گیم ای مگ که قبول دارم اشتباه بود عوض کردن اسم برند. خودتون هم اشاره کردید. سایت جدید رو اگر توی ایمیلم خبرها نمیومد نمیدونستم که چی هست و سر اون شد که وی جی مگ رو هر از گاهی چک میکنم. الانم که یهو چند روز خبری نیست و یهو خبری میشه. قبول دارم و داریم همه بخاطر مشکلاته و هزینه و اینها. اما اینکه شما همون طور که حدس هم میزدم و یه جایی اشاره کردید… Read more »

نیما

دمتون گرم
نمیدونم با چه زبونی از تون تشکر کنم

Daniyal Bleszinski

آقا دمتون گرم که نیم‌ساعت میرید، خیلی هم فانه، ولی ناموسا این چه وضع بازی کردنه؟!! 🙁
هیچی از بازی رو نشون ندادید :idk:
Fallout 76 رو هم دقیقا همینطور رفتید.
خواهشا یا بیخیال میاموتو بشید یا لااقل اگر که می‌خواید به حرف میاموتو عمل کنید و نیم‌ساعت اول بازی رو نشون بدید، واقعا نیم‌ساعت اول بازی رو نشون بدید، نه 5 دقیقه‌شو.

Mr.Mohamad

عجب نیم ساعتی بود :sarcasm:
کلا” نفهمیدم چی شد چون کل نیم ساعت این جوری بود
محمد طالبیان: اون چیه روی زمین؟
میثم قربانی: نمیدونم!
محمد: اون برداری چی میشه ؟
میثم: نمیدونم!
محمد: اون جعبه چیه اون بالا؟
میثم: نمیدونم!
محمد: میتونی از خونه بیرون بری؟
میثم: نمیدونم!
محمد: چی کار داری میکنی؟
میثم: نمیدونم!
و …
خلاصه دمتون گرم :yes:

یوسف

این بازی از اون بازی هاییه که بیشتر ادم سرش خوابش میگیره تا اینکه بترسه این بدرد کسایی میخوره که هم زبانشون خوبه هم حال دارن هم فقط از بازی داستان میخوان

امیراحسان

دمتون گرم خیلی خوب بود من بعد از نیم ساعتی که از اساسین اوریجین شما دیدم تصمیم گرفتم بازی رو بریزم اما دقیقا وقتی رسیدم به اون جایی که نیم ساعت شما تموم میشد احساس خلا میکردم قشنگ انگار یه چیزی از بازی کم شده بود به خاطر نبود فروم اینو همین جا مینویسم که به عنوان یک بیننده عمیقا زحمتی که برای تک تک این ایتم ها کشیده میشه رو احساس میکنم و تاسف میخورم از اینکه همه برنامه های ابکی تلویزیون راجع به گیم با اون همه بودجه و امکانات حتی درصدی از کارایی شما رو ندارن در… Read more »