شما اینجا هستید: وی جی مگ > نیم ساعت > نیم ساعت | Forza Horizon 4 Gameplay
نیم ساعت

نیم ساعت | Forza Horizon 4 Gameplay


هرچند زمان زیادی از انتشار Forza Horizon 4 به عنوان یکی از موفق‌ترین انحصاری‌های Xbox One گذشته اما تصمیم گرفتیم در این قسمت از آیتم‌های نیم ساعت، نگاهی به گیم‌پلی این بازی داشته باشیم. اثری که ادامه دهنده راه قسمت‌های قبلی این عنوان جانبی از مجموعه بازی‌های Forza است و توانسته با اضافه کردن نکاتی کوچک به بالاترین سطح کیفی دست پیدا کند.

استودیو Playground Games که اکنون به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های مایکروسافت شناخته می‌شود، همچون نسخه‌های پیشین کار توسعه Forza Horizon 4 را برعهده داشته و اینبار توانسته بهترین نتیجه ممکن را کسب کند. بازی Forza Horizon 4 توانسته متوسط امتیاز بسیار خوب 92 را در وبسایت متاکریتیک به خود اختصاص دهد که در میان تمامی نسخه‌های مجموعه Forza بهترین نتیجه موجود است.

تنها دو بازی دیگر از مجموعه Forza یعنی قسمت اول و Forza Motorsports 3 موفق به دریافت متوسط امتیاز 92 شده‌اند که نشان از کیفیت بالای Forza Horizon 4 دارد. اثری که توانسته عملکردی مشابه را به جا گذاشته و اکنون یکی از بهترین تجربه‌های ممکن در میان آثار مسابقه‌ای یا Racing را پیش روی مخاطب‌های خود قرار دهد.

هرچند شباهت‌های بسیاری میان Forza Horizon 4 و قسمت‌های پیشین این مجموعه وجود دارد اما بزرگ‌ترین تغییر ایجاد شده در آن به اضافه شدن فصل‌های مختلف اختصاص پیدا می‌کند. فصل‌هایی که تاثیر به‌سزایی روی گیم‌پلی و البته گرافیک بازی داشته و می‌توانند جذابیت این اثر را دوچندان کنند.

در حال حاضر Forza Horizon 4 تنها به صورت انحصاری در اختیار Xbox One و Win 10 است. اثری که البته به خوبی از قدرت سخت‌افزاری کنسول قدرتمند مایکروسافت یعنی Xbox One X نیز استفاده می‌کند. همراه وی جی مگ باشید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

به اشتراک بگذارید

۱۷ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید