نیم ساعت

نیم ساعت – Sonic Forces


سالهای زیادیست که Sonic ساخته می شود و شاید تمامی گیمرها برای سرگرمی و یا تست هم شده این بازی را انجام داده اند. ولی چند سالی ست که حال و روز خوبی ندارد و Sega به عنوان پابلیشر این بازی و صاحب امتیاز آن آنچنان شرایط خوبی را با سپری نمی کند. شاید این امر به دلیل اشتباه در هدف گذاری تولید و عرضه این بازی باشد و شاید هم دلایل دیگری داشته باشد. ولی با این حال سگا و در سالهای اخیر اصلا موفق نبوده اند و شاهد این امر عرضه چندین نسخه مختلف و ضعیف از این بازی محبوب است که آنچنان با استقبال روبرو نشد.

البته Sonic همیشه Sonic است و فروش خود را دارد ولی با این حال منتقدین آنچنان که باید و شاید از چند شماره آخر این بازی استقبال نکرده اند. آخرین شماره از این سری Forces است که هفتم نوامبر یعنی حدودا سه ماه پیش به بازار عرضه شده و با نمره متای ضعیف 57 روی و 58 روی PS4 از ضعیفترین نسخه های این سری بازی به حساب می آید. در ویدئوی پیش روی شما از گیم پلی اولیه این بازی را می توانید مشاهده کنید تا با این بازی بیشتر آشنا شوید. با وی جی مگ همراه باشید.


دانلود


میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

6 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مسعود محمدی

بازی واقعا مسخره بود به نظرم،دیگ دارن شیره سونیک رو میکشن برای پول بیشتر،آقا میثم یادت رفت اون عکس یارو اوگاندایی رو بزاری تو کلیپ ها

SaeedZer0

وای عالی کلی خندیدم

mohammadevil

سلام . خسته نباشید . عالی بود .
فقط اگه نیم ساعت Final Fantasy XV بزارید ممنون میشم

Daniyal Bleszinski

خیلی عالی بود این نیم‌ساعت
جدا مردم از خنده :rotfl:
فقط این Breakهای بینش به نظر من خیلی بی معنیِ، حذفش کنید بهتره.

Daniyal Bleszinski

کاملا درست می‌فرمایید. از این سمت به قضیه نگاه نکرده بودم.