نیم ساعت

گیم پلی بازی Watch Dogs Legion


سومین قسمت از سری بازی Watch Dogs  فردا بیست و نهم اکتبر عرضه می شود. Watch Dogs Legion قرار است برای کنسولهای نسل هشتم در تاریخ هشتم آبانماه در دسترس باشد و البته برای کنسولهای نسل نهم نیز به ترتیب 10 و 12 نوامبر برای XBOX SX و PS5 عرضه شود.

Watch Dogs Legion همانند دو نسخه قبلی خود در مورد هک و دسترسی و مقابله با گروه های تروریستی‌ست و قرار است همان مکانیزهای گذشته به صورت بهینه شده در بازی مورد استفاده قرار بگیرند. این بازی به نوعی ادامه نسخه دوم بازیست که 4 سال پیش عرضه شده است.

Watch Dogs Legion توسط Ubisoft Toronto ساخته شده که Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist و البته Far Cry 5 را در کارنامه خود دارد و همچنین بازی Far Cry 6 نیز توسط همین استودیو در حال توسعه است.

وی جی مگ حدود 40 دقیقه از گیم پلی این بازی را برای شما آماده کرده است تا با محیط و گوشه هایی از سیستم این بازی و تغییرات آن آشنا شوید.

همراه وی جی باشید با گیم پلی Watch Dogs Legion

در یوتیوب تماشا کنید

نماشا کنید

دانلود 1080

دانلود 720

 

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۷ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • بازی خیلی هنو کار داره اصلا گرافیکش خوب کار نشده وقتی میپری تو اپ عملا هیچ اتفاقی نمیوفته ولی داستان خوبی داره

  • آقا میثم خیلی خسته میزنی. کجاست اون انرژی و سرزندگی؟ پیر نشو لعنتی!
    ممنون بابت آیتم. با توجه به قیمتها باید چند ماهی برای تجربه بازی ثبت کنیم

    • پیر نشده که یک واقعا حالش بده که بایدم بد باشه دو یه زره هم تمارض میکنه ولی همینجوری بهتره الان که وقت سرزندگیو شادی نیست به نظرم وقتی در مورد بازی دیگه حرفی نیست نمیدونی چی بگی در مورد بدبختیامونم حرف بزن کرونا دلارو….که دیگه تبدیل شه به نیم ساعت عزاداری گریه زاری کنیمو بزنیم تو سر خودمون تا شاید خدا دلش به حالمون بسوزه و نجاتمون بده