شما اینجا هستید: وی جی مگ > نیم ساعت > نیم ساعت | Ace Combat 7 Gameplay
نیم ساعت

نیم ساعت | Ace Combat 7 Gameplay


بعد از چند سال انتظار بالاخره هفتمین قسمت از مجموعه بازی Ace Combat روانه بازار شد و در این قسمت از آیتم نیم ساعت به سراغ گیم‌پلی Ace Combat 7 رفته‌ایم که نه تنها به شکل معمول قابل بازی است بلکه از هدست واقعیت مجازی Playstation VR نیز پشتیبانی کرده و بخشی از بررسی را به این قسمت نیز اختصاص داده‌ایم. همراه وی جی مگ باشید با Ace Combat 7 Gameplay.

اولین نکته‌ای که در همان تجربه ابتدایی به گیمر منتقل می‌شود، شباهت Ace Combat 7 به آثار کلاسیک این مجموعه است. Bandai Namco سعی کرده بود با ساخت Ace Combat Assault Horizon تمرکز این مجموعه روی اکشن پر سر و صدا همراه با نماهای سینمایی ببرد اما همین موضوع تاثیر نامناسبی روی گیم‌پلی گذاشت و حتی بیشتر از همیشه این عنوان را تبدیل به اثری آرکید کرده بود که بیش از حد ساده بود.

اینبار اما سازندگان Ace Combat 7 با نیم‌نگاهی به استانداردها و اصول کلاسیک این مجموعه سعی کرده‌اند ساختاری مشابه با گذشته را ایجاد کنند. ساختاری که همچنان Ace Combat 7 را در میان آثار آرکید قرار می‌دهد اما تجربه آن سرگرم‌کننده بوده و می‌تواند علاقه‌مندان به هواپیما و جنگ‌های هوایی را جذب کند. در این میان هرچند پایه‌های اصلی گیم‌پلی از ایجاد تنوع آنچنانی جلوگیری می‌کند اما Bandai Namco سعی کرده با طراحی مناسب مراحل و قرار دادن هدف‌های مختلف تا حدودی از این مشکل دوری کند.

برخلاف Assault Horizon که خط داستانی متفاوتی را مطرح کرده بود اینجا شاهد ادامه‌ای برای داستان اصلی مجموعه هستیم. داستانی که در دنیایی غیرواقعی دنبال شده و مشخصات سیاسی آن هرچند اشاره‌هایی به اتفاقات واقعی دارد اما در میان آن المان‌های علمی تخیلی نقش پررنگی دارد.

در نهایت باید به این مسئله توجه کرد که با اضافه شدن بخش چند نفره و تمرکز بیشتر روی آن حالا گیمرها بعد از اتمام بخش داستانی می‌توانند همچنان به تجربه بازی Ace Combat 7 ادامه دهند. سازندگان بازی حتی در این بخش قسمتی را تحت عنوان بتل رویال طراحی کرده‌اند که شباهت‌های کلی با دیگر آثار این ژانر دارد و گیمر را میان جنگ هوایی شلوغی قرار می‌دهد. در حال حاضر Ace Combat 7 برای PS4، PC و Xbox One منتشر شده توانسته متوسط امتیاز 80 را به خود اختصاص دهد. همراه وی جی مگ باشید با Ace Combat 7 Gameplay.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

نیم ساعت | Ace Combat 7 Gameplay
4.8 (96%) 10 votes

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات