نیم ساعت

نیم ساعت | گیم پلی بتا بازی Battlefield 5


بعد از مدتی که بتا بازی Battlefield 5 به صورت خصوصی در اختیار برخی کاربرها قرار گرفت، نهایتا این فرصت برای عموم گیمرها نیز قرار گرفت که گیم پلی بتا بازی Battlefield 5 را تجربه کنند. اثری که مدتی پیش با یک ماه تاخیر در انتشار روبرو شد و نهایتا قرار است بعد از عناوین بزرگ انتهای سال میلادی همچون Call of Duty Black Ops 4 و Red Dead Redemption 2 عرضه شود. با نیم ساعت Battlefield 5 Beta Gameplay همراه باشید.

در جریان گیم پلی بتا بازی Battlefield 5 دو حالت Conquest و Grand Operations در دسترس قرار گرفت و گیمرها این امکان را داشتند که در با استفاده از دو نقشه هرکدام از این حالت‌های گیم پلی بتا بازی Battlefield 5 را تجربه کنند. با نگاهی به جزئیات مختلف بتا بازی Battlefield 5 می‌توان متوجه شد که حداقل حالت‌های فعلی تفاوت‌ چندانی با چیزی که در Battlefield 1 دیده بودیم ندارند و فعلا خبری از بخش‌هایی نیست که برای اولین‌بار برای Battlefield 5 معرفی شده‌اند.

همچنان در بخش چند نفره و آنلاین شاهد استفاده از ساختار گروهی هستیم و هر چهار کاربر در گروهی جداگانه قرار می‌گیرند و باید اهداف تعیین شده را دنبال کنند. با وجود تمام توضیحات ارائه شده باید به این مسئله نیز توجه کرد که در جریان بتا بازی Battlefield 5 شاهد پیشرفت مناسب گرافیک هستیم و نسبت به Battlefield 1 با پیشرفت‌های خوبی روبرو هستیم. جدای از این مسئله استفاده از جنگ جهانی دوم باعث شده حداقل از نظر تجهیزات، اسلحه‌ها و وسایل نقلیه با نکات جدیدی روبرو شویم که در دیگر نسخه‌های Battlefield طی سال‌های اخیر سابقه نداشتند.

در نهایت باید به این مسئله توجه کرد که مطمئنا گیم پلی بتا بازی Battlefield 5 نشان دهنده وضعیت نهایی این بازی نیست و باید منتظر ماند و دید که تغییرات برنامه‌ریزی شده تا زمان انتشار چه تاثیری روی کیفیت نهایی بازی دارند. اثری که چندی پیش مشخص شد حالت بتل رویال آن توسط استودیو Criterion Games توسعه پیدا می‌کند.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

نیم ساعت | گیم پلی بتا بازی Battlefield 5
5 (100%) 33 vote[s]

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات