نیم ساعت

نیم ساعت | Burly Men at Sea Gameplay


در ادامه بازی‌های رایگان این ماه اشتراک PS Plus در قسمت جدید مجموعه آیتم‌های نیم ساعت به سراغ گیم پلی بازی Burly Men at Sea رفتیم که یکی از خاص‌ترین بازی‌های مستقلی است که طی سال‌های اخیر منتشر شده. کاربرهای PS4 و PS Vita که از اشتراک PS Plus استفاده می‌کنند، می‌توانند این ماه بازی Burly Men at Sea را به صورت رایگان دانلود کرده و آن را تجربه کنند. اثری که براساس داستان‌های قدیمی شمال ساخته شده و سعی کرده با دادن کمترین کنترل ممکن به مخاطب ساختاری متفاوت را پیش روی او قرار دهد. (Burly Men at Sea Gameplay)

عملا در این عنوان شما به جز کلیک کردن روی صفحه و البته جابه‌جایی دوربین کار خاصی دیگری ندارید. همواره چند شخصیت اصلی در میان تصویر قرار دارند و اگر گیمر دوربین را به سمت راست یا چپ حرکت دهد در ادامه می‌تواند شخصیت‌های موجود را به نقطه‌ای جدید منتقل کند. سازندگان بازی Burly Men at Sea عملا تمرکز اصلی خود را روی داستان‌سرایی قرار داده و رویکرد جالبی را در این زمینه اتخاذ کرده‌اند.

هرچند کلیت بازی طی چیزی حدود 30 دقیقه به پایان می‌رسد اما هربار که مخاطب گیم پلی بازی Burly Men at Sea را دوباره شروع می‌کند با نکات جدیدی از داستان روبرو می‌شود که شاید در دفعات قبلی توانایی فهمیدن آنها را نداشت. بازی Burly Men at Sea توسط استودیو Brain & Brain ساخته شده که تنها یک بازی دیگر یعنی Doggins را در کارنامه دارد.

این نکته را نیز باید در نظر داشت که بازی Burly Men at Sea اولین‌بار در سپتامبر سال 2016 منتشر شد و امروزه برای پلتفرم‌های مختلفی از جمله PS4،‌PS Vita، PC، Nintendo Switch و البته دو سیستم عامل همراه iOS و Android موجود است. با نیم ساعت از گیم پلی این بازی همراه وی جی مگ باشید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید