نیم ساعت

نیم ساعت | Burly Men at Sea Gameplay


در ادامه بازی‌های رایگان این ماه اشتراک PS Plus در قسمت جدید مجموعه آیتم‌های به سراغ گیم پلی بازی Burly Men at Sea رفتیم که یکی از خاص‌ترین بازی‌های مستقلی است که طی سال‌های اخیر منتشر شده. کاربرهای PS4 و که از اشتراک PS Plus استفاده می‌کنند، می‌توانند این ماه بازی Burly Men at Sea را به صورت رایگان دانلود کرده و آن را تجربه کنند. اثری که براساس داستان‌های قدیمی شمال ساخته شده و سعی کرده با دادن کمترین کنترل ممکن به مخاطب ساختاری متفاوت را پیش روی او قرار دهد. (Burly Men at Sea )

عملا در این عنوان شما به جز کلیک کردن روی صفحه و البته جابه‌جایی دوربین کار خاصی دیگری ندارید. همواره چند شخصیت اصلی در میان تصویر قرار دارند و اگر گیمر دوربین را به سمت راست یا چپ حرکت دهد در ادامه می‌تواند شخصیت‌های موجود را به نقطه‌ای جدید منتقل کند. سازندگان بازی Burly Men at Sea عملا تمرکز اصلی خود را روی داستان‌سرایی قرار داده و رویکرد جالبی را در این زمینه اتخاذ کرده‌اند.

این نکته را نیز باید در نظر داشت که بازی Burly Men at Sea اولین‌بار در سپتامبر سال 2016 منتشر شد و امروزه برای پلتفرم‌های مختلفی از جمله PS4،‌، PC، Nintendo Switch و البته دو سیستم عامل همراه iOS و Android موجود است. با از گیم پلی این بازی همراه وی جی مگ باشید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

5 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
یوسف

فقط این بازی بدرد نیم ساعت میخوره خخخ

Daniyal Bleszinski

آقا این بازی دیگه شاهکار بود :rotfl: زیر نیم‌ساعت تموم شد :rotfl: :rotfl:

فقط سوالی که من دارم اینه که این بازی دقیقا چیش Fund شده؟!!

میثم قربانی

ایده اش

Daniyal Bleszinski

خسته نباشن :rotfl:

fernas13

سلام.هرچی بازی بی سر و ته بود عوضش اقای طالبیان و قربانی عالی بودن .بنظرم بهتره تصویر شما با تصویر بازی جابجا بشه چون فقط ما از دیدن شما لذت بردیم تا بازی.دمتون گرم ترکیببتون عالیه