شما اینجا هستید: وی جی مگ > نیم ساعت > نیم ساعت | Fallout 76 Gameplay
نیم ساعت

نیم ساعت | Fallout 76 Gameplay


وقتی صحبت از بازی های بعد از آخرالزمانی باشد به طور قطع بازی Fallout یکی از بازی هایی ست که به ذهن متبادر می شود. سری بازی Fallout از سال 1997 و با عرضه Fallout خود را به دنیای گیمرها معرفی کرد و تا کنون نیز با عرضه نسخه های مختلف خود را همواره مطرح نگه داشته است. آخرین نسخه از این مجموعه Fallout 76 نام دارد که از از انتشار آن چند روزی میگذرد و در این نیم ساعت قصد داریم به بازی Fallout 76 بپردازیم. همراه وی جی مگ باشید با Fallout 76 Gameplay.

بازی Fallout 76 داستان قبل از نسخه های قبلی را بیان می کند. در این بازی به سال 2102 یعنی 25 سال بعد از نابود شدن زمین بر میگردید و در آنجا داستان را دنبال می کنید. بازی کاملا آنلاین است و آپدیت 51 گیگی روز اول آن برای کاربران ایرانی بسیار ادیت کننده بود. کارگردان این بازی آقای Todd Howard است که چندی پیش با صحبتهایی جنجالی در مورد Skyrim بیشتر از قبل مطرح شده بود. برای انجام این بازی باید همواره آنلاین باشید و به گفته سازندگان سرورهای اختصاصی عمومی و خصوصی نیز برای این بازی در نظر گرفته شده است.

انجام یک بازی همانند Fallout برای بسیاری از گیمرها جذابیتهای خاض خودش را دارد. محیط بزرگ و المانهای RPG در بازی که بسیار زیاد و تاثیر گذار هستند این سری بازی را به یک مجموعه موفق تبدیل کرده است و همواره از آن به عنوان یکی از بزرگترین بازی های تاثیر گذار در صنعت بازی یاد می شود. تیم وی جی مگ نیم ساعت از آخرین نسخه از این مجموعه یعنی Fallout 76 را به کمک سایت VG-Store.com تهیه کرده و آن را برای شما به نمایش می گذارد. شاید با دیدن این نیم ساعت برای خرید این بازی تصمیمات بهتری بگیرید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

نیم ساعت | Fallout 76 Gameplay
4.8 (95.29%) 17 votes

۱۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات