نیم ساعت

نیم ساعت از گیم پلی Ghostbusters Spirits Unleashed


آخرین نسخه از سری بازی Ghostbusters یعنی Ghostbusters Spirits Unleashed در تاریخ هجدم اکتبر یعنی بیست و ششم مهر عرضه شد و این بازی دستمایه این قسمت از نیم ساعت سایت وی جی مگ است.

Ghostbusters Spirits Unleashed یک بازی Action, first-person shooter است که توسط موتور Unreal Engine 4 ساخته شده. این بازی هم در حالت Single و هم در حالت Multi Player قابل بازیست. Ghostbusters Spirits Unleashed نمرات بالایی دریافت نکرده و نظر کلی منتقدان به این بازی در حد یک بازی معمولی بوده است.

بازی توسط IllFonic ساخته شده و البته ناشر این بازی هم خودش است. این کمپانی بازی Friday the 13th: The Game و چند بازی دیگر را در کارنامه خود دارد.

در این نیم ساعت سعی کرده ایم گوشه هایی از این بازی را برای شما نمایش بگذاریم تا اگر قصد خرید یا دانلود این بازی را دارید راحت‌تر در مورد آن اقدام نمایید.


همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت بازی Ghostbusters Spirits Unleashed.


در یوتیوب تماشا کنید

نماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

17 − 10 =

  • با سلام خدمت اقا میثم امیدوارم روز ب روز فعالیت سایت بیشتر بشه برسه به دوران اوج خودش بعد از مدتها واقعا چسبید من یادمه اولین سایتی که منو با دنیای گیم واخبار و تریلر آشنا کرد سایت ویجی مگ بود که اون زمان گیم ایمگ بود اسمش اون موقع اینترنت نداشتم تا کافی نت حدود نیم ساعت راه بود هر روز پیاده میرفتم تا از سایت اخبار گیم و دنبال کنم یادش بخیر چه روزایی بود واقعا ایتماتون حرف نداشت در هر صورت امیدوارم دوباره ویجی مگ و تو دوران اوجش ببینم