نیم ساعت

نیم ساعت | Just Cause 4 Gameplay


این روزها استودیو Avalanche روزهای پرکاری را پشت سر می‌گذارد و در کنار پیگیری کردن مراحل ساخت Rage 2، موفق به اتمام توسعه و انتشار بازی Just Cause 4 نیز شدند. بازی که قسمت پیشین آن نیز در نسل فعلی کنسول‌های خانگی منتشر شد و هرچند عملکردی خیره‌کننده از دید منتقدها نداشت اما توانست مخاطب‌های خود را راضی کند. در ادامه همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت Just Cause 4 Gameplay.

اینبار نیز مانند قسمت‌های پیشین گیمر وظیفه کنترل شخصیت اصلی مجموعه یعنی ریکو را برعهده داشته و در ساختاری Open World باید دشمن‌های مختلف را از پا در آورد. بزرگ‌ترین تغییر ایجاد شده در گیم پلی بازی Just Cause 4 اضافه شدن برخی المان‌های محیطی است که می‌توانند ساختار کلی بازی را دچار تغییر کنند.

به طور مثال ممکن است شما در زمان دنبال کردن مراحل مختلف با گردباد روبرو شده و چالشی جدید را پیش روی خود ببینید. چالشی که نه تنها قابلیت‌های شخصیت اصلی را تحت تاثیر قرار می‌دهد بلکه المان‌های جدیدی نیز به محیط اضافه کرده و البته دشمن‌های شما را نیز دچار مشکل می‌کند. جدای از این مسئله سازندگان بازی Just Cause 4 سعی کرده‌اند تغییراتی نیز در یکی از قابلیت‌های اصلی گیمر ایجاد کرده و تقریبا محدودیت استفاده از Tether را از بین برده‌اند.

با این حال باید گیم پلی بازی Just Cause 4 را بیشتر مورد بررسی قرار داد تا متوجه ضعف‌ها و نکات مثبت آن شد. عنوانی که فعلا و تا این لحظه نتوانسته نظر منتقد‌ها را به شکل مناسبی جلب کند و البته از دید فروش نیز نسبت به نسخه‌های قبلی این مجموعه در هفته ابتدایی عرضه دچار افت قابل توجهی شده.


دانلود با لینک مستقیم

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

12 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

دو + دو =