نیم ساعت گیم پلی

نیم ساعت از گیم پلی Kena Bridge of Spirits


حدود یک هفته از عرضه بازی Kena Bridge of Spirits می‌گذرد. این بازی توسط Ember Lab ساخته شده و توسط همین کمپانی نیز منتشر شده است. بازی Kena برای PS5 و PS4 و البته PC منتشر شده و خبری از عرضه روی کنسولهای Microsoft فعلا نیست.

بازی توسط موترو بازی سازی Unreal Engine 4 ساخته شده که همین موضوع از لحاظ بصری به خوش رنگ و لعاب بودن آن کمک شایانی کرده. در واقع Kena Bridge of Spirits یک بازی اکشن سوم شخص تک نفره است بر پایه‌ی حل معماهای ساده و درگیریهای جذاب بنا شده.

رنگ و لعاب و محیط جذاب Kena Bridge of Spirits شاید یکی از نقاط مثبت این بازی باشد که البته با موزیک مناسبی هم همراه شده است. مجموع نمراتی که این بازی دریافت کرده روی کنسول PS5 عدد 81 را نشان می‌دهد و گویای خوب بودن این بازیست.

همانطور که احتمالا می‌دانید(شاید هم نمی‌دانید) آیتم نیم ساعت فقط نیم ساعت از گیم‌پلی اولیه‌ی بازی را برای شما به نمایش ‌می‌گذارد تا متوجه شوید که آیا این بازی میتواند در 30 دقیقه شما را جذب خود کند یا خیر. البته این مطلب برای همه‌ی بازیها یکسان نیست.

همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت از گیم پلی Kena Bridge of Spirits

در یوتیوب ببینید

نماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

6 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

9 + 13 =

  • سلام آقا میثم، تک‌تک لحظات تمام آیتم‌های نیم‌ساعتتون، خاطره‌های زیباییه که این سایت برام ساخته. الان دارم بعد از مدت‌ها که دوباره برگشتین نیم‌ساعت این بازی رو میبینم، خیلی حیفه که وضع امروز مملکت باعث اتفاقاتی شده که شما نمی‌تونی انرژی و نشاطی که درونتون بالقوه هست رو تو آیتم‌ها بالفعل کنید، قبلا بخش بزرگی از امید به زندگیم بگو و بخندهای شما تو نیم‌ساعت‌هایی بود که دیگه برای سایت روال شده بود. اگه تو تهران بودم هرکاری که از دستم برمی‌اومد و میتونستم انجام میدادم تا این استعدادتون تو اجرای آیتم‌ها هدر نره، یا حداقل مثل عرفان سکاکی کارای فیلمبرداری و تدوین رو براتون انجام میدادم تا وقت کنید بیشتر آیتم کار کنید. فقط میتونم بگم حیفه این سایت با این سابقه، از روزهای خوشش فاصله گرفته. آینده خوبی رو برای شما و سایت آرزومندم.

  • شبیه بازی overlord بود این بخشِ مینیون هاش، اونا هم کلاه داشتن و غذا میخوردن ولی خودکفا بودن توی مبارزه از دشمنا میکندن میزاشتن سرشون

  • سلام. بازم دیدن نیم ساعت های ویجی مگ و آقا میثم مثل همیشه جذاب بود
    دم شما گرم…با آرزوی سلامتی و موفقیت