شما اینجا هستید: وی جی مگ > نیم ساعت > نیم ساعت | Killer 7 Gameplay
نیم ساعت

نیم ساعت | Killer 7 Gameplay


سال 2005 کمپانی Capcom بازی Killer7 را برای PS2 و Game Cube منتشر کرد. این بازی با سبک Action-adventure و rail shooter توانست مخاطبان زیادی را برای خود به دست آورد. کارگردان این بازی Goichi Sudaی معروف است که با نام Suda51 نیز شناخته می شود. و بازیهای بزرگی در کارنامه خود دارد. حال نسخه remaster شده این بازی بعد از 13 سال منتشر شده و می توانید آن را روی Windows تجربه کنید. همراه وی جی مگ باشید با Killer 7 Gameplay.

Goichi Suda قبل از Killer 7 فقط برای بازار ژاپن بازی ساخته بود و این بازی اولین بازی ای بود که توسط این کارگردان ساخته شده بود و خارج از ژاپن نیز منتشر شد. از بازیهای بزرگSuda51 میتوان به Killer Is Dead و Let It Die و البته No More Heroes اشاره کرد و  البته کارنامه وی بسیار پر بازی و پویاست.

بازی Killer 7 داستان یک گروه آدم کشی با همین نام را روایت میکند. داستانی که در قرن بیست و یکم اتفاق می افتد و البته یک روایت موازی و یک آلترناتیو برای روزگار فعلی ماست. دنیا با نابود کردن تمامی بمبهای هسته ای به یک آرامش نسبی رسیده است و در این میان جهت جلوگیری از سایبر تروریسم و مشکلات تروریستی دیگر مسافرتهای هوایی و استفاده معمولی از اینترنت از دنیا برچیده شده است. در این میان گروهی تروریستی شکل گرفته اند که صلح جهانی را هدف قرار داده اند. آنها انسانهایی هستند که مغزشان ویروسی شده و فقط به کشتن فکر میکنند.

بازی با دوربینی سوم پایین به بالا دنبال می شود و در عین حال در تمام درگیریها دوربین در حالت اول شخص شوتر قرار میگیرد. همچنین حالت های ادونچر بازی نیز حس و حال خوبی را برای آن به وجود می آورند. این بازی چندی پیش برای Windows منتشر شد و تیم وی جی مگ نیم ساعت از گیم پلی این بازی را برای شما آماده کرده است. همراه وی جی مگ باشید با Killer 7 Gameplay.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

۱۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید