نیم ساعت

نیم ساعت | Laser League Gamplay


یکی از بازی های رایگان در ماه اکتبر برای اعضای PS Plus بازی جذاب و رقابتی Laser League است. این بازی توسط Roll7 ساخته شده که شاید معروفترین بازی این گروه بازی OlliOlli باشد که برای مخاطبین بیشتر آشناست. همچنین ناشر بازی شرکت 505Games است که یک ناشر ایتالیایی ست و بیشتر در انتشار بازی های ایندی فعالیت دارد. Laser League در سال 2017 به صورت Early Access در دسترس قرار گرفت ولی عرضه رسمی آن برای   PS4 و XBOX One در 2018 بود. (Laser League Gamplay)

به طور قطع دست جمعی بازی کردن یکی از لذتهای پررنگ و دوست داشتنی در  بازی های ویدئویی محسوب می شود. البته تعداد بازی هایی که به توان به صورت Co-Op بازی کرد این روزها کم است. ولی بازی هایی همچون Laser League می توانند این جای خالی را تا حدودی پر کنند. چه بهتر که قابلیت بازی تا 4 نفر هم فراهم شده باشد. این خاصیت بازی Laser League است و با مشاهده این نیم ساعت این بازی را برای ساعات دورهمی هایتان انتخاب خواهید کرد. بحث امتیاز گیری و دقت به محیط بازی را در این بازی مشاهده خواهید کرد و مواردی که پیش روی شما برای رقابت قرار دارد بسیار جالب است.

تیم وی جی مگ به صورت 3 نفره این بازی را انجام داده و نیم ساعت از گیم پلی این بازی را برای شما آماده کرده. همراه ما باشید با Laser League Gamplay و نیم ساعت پر هیجان و جذاب.


دانلود

در یوتیوب مشاهده کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • آقا محمد با توجه به نزدیک بودن زمان عرضه wasteland 2 ، علاوه بر نیم ساعتش که ایشالا میرید توی پادکست راجع به داستان و فضای نسخه اول و Fallout های اولیه که مرتبط با این بازی هستن صحبت کنید. ممنون