نیم ساعت

نیم ساعت | گیم پلی بازی PC Building Simulator


شاید فکر کنید که تا به امروز شبیه‌ساز هر آن چیزی که امکانش بود را ساخته‌اند اما با تماشای گیم پلی بازی PC Building Simulator متوجه می‌شوید که نه تنها چنین موضوعی واقعیت ندارد بلکه باید خودمان را برای دیدن شبیه‌سازهایی حتی عجیب‌تر از محصولاتی که امروز در بازار یافت می‌شوند، آماده کنیم. اینبار در آیتم نیم ساعت به سراغ گیم پلی بازی PC Building Simulator رفته‌ایم که مدتی است به صورت دیجیتال عرضه شده و فعلا تنها در اختیار دارندگان PC قرار گرفته.

اینبار در گیم پلی بازی PC Building Simulator گیمر نقش یک متخصص عیب‌یابی و آماده‌سازی کامپیوترهای شخصی را برعهده می‌گیرد که باید هر روز مجموعه‌ای از فعالیت‌ها را قبول کرده و در ادامه کامپیوترهای مختلف را عیب‌یابی و تعمیر کند. فعالیت‌های به نمایش درآمده در گیم پلی بازی PC Building Simulator از یک نصب ساده آنتی ویروس شروع می‌شود تا به جایی می‌رسد که باید قطعات یک کامپیوتر حرفه‌ای را با توجه به درخواست خریدار، تهیه کرده و آماده‌ کنید. هرچند کلیت کار ساده به نظر می‌رسد اما زمانی که چند وظیفه مختلف در یک بازه زمانی دریافت می‌شود و برای هرکدام ابتدا باید قطعاتی را خریداری کرده و در ادامه هزینه نهایی را دریافت کنید، عملا با یک بازی مدیریتی روبرو می‌شوید که جدای از فعالیت‌های همیشگی یک تعمیرکار کامپیوتر باید زمان و منابع اولیه را نیز در نظر داشته باشد.

از دیگر نکات قابل توجه گیم پلی بازی PC Building Simulator می‌توان به حضور برندهای مختلف اشاره کرد. عملا شاهد حضور بیش از 20 برند مختلف حاضر در بازار سخت‌افزار هستیم که طی قراردادی رسمی، مشخصات واقعی قطعات خود را در اختیار بازی قرار داده و به سازندگان این امکان را داده‌اند که امتیازی ویژه‌ای را برای کسانی که اطلاعات خوبی از مشخصات و قیمت قطعات مختلف سخت‌افزاری دارند، در نظر داشته باشند. وضعیت گیم پلی بازی PC Building Simulator تا جایی جلو می‌رود که عملا متوجه می‌شوید این شبیه‌ساز حتی می‌توان نقشی آموزشی در این موضوع داشته و شرایطی را شکل دهد که یک شخص کاملا آماتور با جزئیات دقیق سخت‌افزار کامپیوتر آشنایی خوبی پیدا کند. بازی PC Building Simulator در حال حاضر تنها برای PC به صورت دیجیتالی از طریق استیم منتشر شده.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید