نیم ساعت

نیم ساعت | گیم پلی بازی PES 2019


جنگ مابین PES و FIFA پایانی ندارد. این جمگ سالیان سال است که شروع شده و از خود سازنده ها تا گیمر ها به این جنگ و تفاوتهای این دوبازی کاملا واقف هستند. همیشه دوستداران و طرفداران هر دو بازی راهی را برای به چالش کشیدن حریف پیدا میکنند و این بازی همیشه ادامه دارد. هر ساله با نزدیک شدن به تاریخ عرضه هر دوبازی همه دوستداران وطرفداران هر دو بازی منتظر چالشی جدید و البته موفق برای بازی محبوبشان هستند و در این میان طرفداران PES با توجه به زودتر عرضه شدن این بازی حدود دو ماه زودتر نسخه جدید بازی محبوبشان را بازی میکنند. با نیم ساعت از (PES 2019 Gameplay) گیم پلی بازی PES 2019  که به تازگی عرضه شده است همراه وی جی مگ باشید.

تیم وی جی مگ چند هفته پیش نیم ساعت از نسخه دموی این بازی را انجام داده بود که به دلیل آشنا نبودن تیم بازی کننده با این بازی و همچنین نقصهایی که در نسخه دمو وجود داشت با بازخورد منفی کاربان روبرو شده بود. این بار یک گیمر کاملا PESباز که سالیان سال ست PES بازی میکند را برای نیم ساعت نسخه اصلی بازی روی صندلی و جلوی دوربین قرار داده ایم. کسری کریمی که از نویسندگان و منتقدان قدیمی دنیای گیم است و هم اکنون در همشهری مشغول به فعالیت است برای نیم ساعت PES 2019 دست به گیم پد شد.

در نگاه اول شاید PES 2019 فرق چندانی با PES 2018 نداشته باشد ولی مسلما با انجام بازی به صورت کامل تفاوتهایی در این بازی نسبت به نسخه سال گذشته احساس خواهید کرد. البته هنوز هم ضعف بزرگ نداشتن لایسنس باعث رنجش دوستداران این سری بازی می شود و شاید بزرگترین نقطه ضعف سالهای اخیر این بازی این مطلب باشد. ولی با وجود این ضعف بزرگ متای این در حال حاضر 80 از 29 نقد است که نمره قابل قبولیست و البته از نمره 83 بازی PES 2018 که از 53 نقد به دست آمده بود پایینتر است. و این خود نشان افت کیفی این بازی در سال جاری است.

با تمام این صحبتها بازی PES 2019 کاربران و طرفداران خودش را دارد و برای شاد کردن و لذت دوستداران خود بسیار قابل قبول است. تیم وی جی مگ نیم ساعت از گیم پلی این بازی را برای شما انجام داده است تا قبل از خرید این بازی با حال و هوای آن و وضعیت آن بیشتر آشنا شوید. شاید این گیم پلی به شما در خرید این بازی کمک شایانی بکند. همراه وی جی مگ باشید.


نکته: در این نیم ساعت PES 2019 به صورت کاستوم شده با نصب Option File اجرا و ضبط شده است. آموزش نصب Option file در بازی PES 2019 را در اینجا مشاهده کنید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید